reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2023 🎅

reklama
Cześć dziewczyny, ratujcie dobrym (albo złym😅) słowem bo zwariuję 🥺
14.04 (według mnie 13 dpo) robiłam badanie krwi - beta 168, progesteron 16. Moja Pani ginekolog przepisała mi Utrogestan 200mg - od piątku aplikuję 1 tabletkę na noc.
Dzisiaj powtarzałam badania - beta 730, natomiast progesteron 17,86.
Co myślicie o tym? Jest to moja defacto druga ciąża, pierwsza była w styczniu ale zakończyła się poronieniem w 5/6 tygodniu - wtedy nie robiłam żadnych badań krwi. Przyrost bety na poziomie 80% - normalnie by mnie to nie martwiło,ale biorąc pod uwagę ten progesteron i poprzednie poronienie to trochę wariuję. Miała któraś z Was podobną sytuację?
 
niby 6+2 z @ 😊
Kiedy powinnam iść na przyrost w piątek?
Ja miałam taka sama jak robiłam 1wsza.. Też niby wiedzialam od dxiewczyn że nie ma sensu robić przyrostu. Ale i tak poszłam byla 12 900😋 ale w sumie faktycznie było to bez sensu bo przyspozylo tylko zawału że za mało przyrasta. A po prostu zwalnia przyrost na tym etapie :D ale jeśli będziesz spokojniesza że cokolwiek idzie do góry to pewnie ;)
 
Dziewczyny ja w pierwszej ciazy przytyłam prawie 30kg...z 50skoczylam na 80.... to było straszne bo mam 160cm wzrostu. Z trudem zrzuciłam do 55kg....boję się mega że znów tak będzie...oby nie bo pamietam że nawet wstawanie to była udręka 🙈🙈
O matko, ja miałam dokładnie tak samo, startowałam z 56 przy 168 wzrostu i skończyłam na 85 kg. Wyglądałam jakbym sama siebie zjadła:o Oby teraz było inaczej🙈
 
Dziewczyny, a jaka bete miałyście w ok 2 tyg po owulacji ? Mi wyszło 274.8, 2 dni wcześniej 104 a jeszcze dwa dni wcześniej 31 wiec przyrost jest w normie ale jakoś mam wrazenie ze mimo wszysyko to mało 🥹
Lekarz mówił ze jest ok i żeby więcej nie robić bety , wizytę mam 05.05 ale nie ma szans bete zrobie jeszcze na pewno
Ja 3 dni po @ mialam 65 w poniedziałek teraz czekam ba dzisiejszy wynik raczej nic z tego nie będzie..
 
reklama
Do góry