reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2023 🎅

Ja mam ciagle uczucie jak na okres, raz mocniej raz słabiej. I nie boli cały czas z jednej strony, chociaż przyuważyłam ze więcej razy odczuwam to po lewej chyba :)
Mam podobnie plus kilka razy dziennie takie
Kłóćcie ( ale nie jakoś bardzo) ogólnie na początku panikowałam a teraz jak mnie noc nie bolo to panikuje 😅🥹
 
reklama
Dziewczyny jakie witaminy ciążowe suplementujecie oczywiście kwas foliowy to wiadomo. Ja w pierwszej ciąży która poroniłam bralam tylko folik. W drugiej szczesliwej ciąży lekarz kazał brać actifolin on ma 0,8mg a nie 0,4mg. Po pierwszym trymestrze kazał brać już 0,4 mg i tak kominie bo zanim zaszłam w ta ciążę to brałam ten 0,8 mg bo mi został jeszcze i tak go biorę dumą czy czasem nie powinnam brać tego mneijszego. Wizyta za tydzień we wtorek
Mi lekarz polecił pregna start + pregna dha ….. natomiast doświadczone kolezanki mówią ze niestety po tym problem z 💩
 
Dziewczyny, a jaka bete miałyście w ok 2 tyg po owulacji ? Mi wyszło 274.8, 2 dni wcześniej 104 a jeszcze dwa dni wcześniej 31 wiec przyrost jest w normie ale jakoś mam wrazenie ze mimo wszysyko to mało 🥹
Lekarz mówił ze jest ok i żeby więcej nie robić bety , wizytę mam 05.05 ale nie ma szans bete zrobie jeszcze na pewno
Hejka,po pierwsze gratuluje🙂ja miałam betę 11 dni po transferze (tez ivf,cykl sztuczny) równe 200,a po kolejnych 96h 906. Myśle ze twoje wartości są jak najbardziej ok,ważny jest przyrost
 
Dziewczyny, a jaka bete miałyście w ok 2 tyg po owulacji ? Mi wyszło 274.8, 2 dni wcześniej 104 a jeszcze dwa dni wcześniej 31 wiec przyrost jest w normie ale jakoś mam wrazenie ze mimo wszysyko to mało 🥹
Lekarz mówił ze jest ok i żeby więcej nie robić bety , wizytę mam 05.05 ale nie ma szans bete zrobie jeszcze na pewno
ja robiłam wczoraj równo 2 tygodnie od owulacji 100,3
 
Dziękuję, raczej przeniosę na styczeń :) ale kto wie, kto wie :)

@Jovi i @Elph czy już mogę się zacząć tu wypowiadać? Co prawda, mam termin graniczny więc już założyłam też styczniówki 😉

Zobacz załącznik 1517718

Bo obiecałam @pluto_nova że razem będziemy w ciąży 🤰
Czy ja Ci broniłam? :p pisałam tylko, że to dziwne uczestniczyć aktywnie w wątku ciążowym, nie będąc w ciąży, i że byłam zdezorientowana.
Jeśli masz mieć do mnie jakieś problemy z tego powodu, powiedz wprost, poszukam tej opcji z ignorowaniem i jakoś się tu we dwie pomieścimy. Z mojej strony peace, wszelkie afery będę omijać szerokim łukiem.
 
Ps. Dziś powiedziałam o wieściach siostrze :p a ona "wiedziałam już dawno ale cierpliwie czekałam! I coś czuję że będzie dziewczynka bo zbrzydlas "
Haha super rokujące pocieszenie na ten początek ^^
moja siostra też przeczuwała. 🙈 W sumie to czarownica 🤣 bo 3 tygodnie temu jej się śniło, że jedzie ze mną do szpitala bo mam skurcze i opowiadała mi to za nim dowiedziałam się o ciąży że miała taki sen i że nie widziała mnie w ciąży, ale z sytuacji tak wynikało.
 
reklama
To mój mąż miał wczoraj urodziny i jego chrzestni dzwonili z życzeniami, przy okazji spytali czy nam się jakieś drugie dziecko nie szykuje? Mąż udawał że nie, nie mam pojęcia skąd nagle ich wzięło na takie pytania 🤦
 
Do góry