reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2023 🎅

reklama
Kochana, ja 3 dni po spodziewanej @ miałam 95. Dwa dni pózniej 255. Dzisiaj pęcherzyk 1 cm i czekam na rozwój sytuacji.
Testy viazowe nieciemnieja dzień przed miesiączką były ledwo widoczne w dzień ten czulszy wyraźne kreski ten mniejczoly jasna ale widoczna a dzis ledwo widoczna wiem że kreska na teście nie jest wyznacznikiem ale zawsze kreska ciemniała wraz z rozwojem ciąży. Chciałam badanie na cito na dzis żeby się niestresowac i jest doplata 4 zl tak się dowiedziałam na infolini mówię babka w przychodni one że nietrzeba wynik będzie dzus po 17 najpóźniej a ja dalej czekam znów dzwonie na infolinię mówią że wprowadziły mnie te panie w błąd i teraz muszę czekać 1 dzień roboczy zwariuję..
 
Testy viazowe nieciemnieja dzień przed miesiączką były ledwo widoczne w dzień ten czulszy wyraźne kreski ten mniejczoly jasna ale widoczna a dzis ledwo widoczna wiem że kreska na teście nie jest wyznacznikiem ale zawsze kreska ciemniała wraz z rozwojem ciąży. Chciałam badanie na cito na dzis żeby się niestresowac i jest doplata 4 zl tak się dowiedziałam na infolini mówię babka w przychodni one że nietrzeba wynik będzie dzus po 17 najpóźniej a ja dalej czekam znów dzwonie na infolinię mówią że wprowadziły mnie te panie w błąd i teraz muszę czekać 1 dzień roboczy zwariuję..
Współczuję tego stresu... Ale 🤞🤞🤞 żeby wyniki były dobre 🤞
 
U mnie się zaczął mój typowy objaw ciąży, czyli bóle głowy. A już myślałam że może tym razem mnie to ominie :p
 
Testy viazowe nieciemnieja dzień przed miesiączką były ledwo widoczne w dzień ten czulszy wyraźne kreski ten mniejczoly jasna ale widoczna a dzis ledwo widoczna wiem że kreska na teście nie jest wyznacznikiem ale zawsze kreska ciemniała wraz z rozwojem ciąży. Chciałam badanie na cito na dzis żeby się niestresowac i jest doplata 4 zl tak się dowiedziałam na infolini mówię babka w przychodni one że nietrzeba wynik będzie dzus po 17 najpóźniej a ja dalej czekam znów dzwonie na infolinię mówią że wprowadziły mnie te panie w błąd i teraz muszę czekać 1 dzień roboczy zwariuję..

Nie sugeruj się tym. Gdzie robiłaś?

Ja wczoraj miałam pobranie ok. 9 w diagnostyce (lux med), mimo że nie pytałam, Pani powiedziała mi, że wyniki jutro na portalu pacjenta - miałam je tego smego dnia o 15.

Jak byłam w ciąży pozamacicznej to robiłam bardzo dużo bet bo musiałam i potrafiłam mieć wynik o 23 z alabu więc jeszcze mogą się dzisiaj pojawić

Jak któraś z Warszawy to koleżanka polecała mi szpital Medicover - wyniki zwykle w 2h bo badają na miejscu
 
Hej, witam się po raz pierwszy nieśmiało :) wczoraj pozytywny test. Dziś beta 31, progesteron 13. Jestem 8 miesięcy po porodzie. Od 2 mcy mam okres. Dziś teoretycznie 32 dzień cyklu. Lekarz mówi, żeby być dobrej myśli i nic nie brać. Tak tez robię chociaż progesteron mnie zasmucił w pierwszej chwili. Gratuluje ciąż 🤗
 
reklama
Hej, witam się po raz pierwszy nieśmiało :) wczoraj pozytywny test. Dziś beta 31, progesteron 13. Jestem 8 miesięcy po porodzie. Od 2 mcy mam okres. Dziś teoretycznie 32 dzień cyklu. Lekarz mówi, żeby być dobrej myśli i nic nie brać. Tak tez robię chociaż progesteron mnie zasmucił w pierwszej chwili. Gratuluje ciąż 🤗
Witam, kolejna mamusia z 2022, jest nas spore grono ☺️
 

Podobne tematy

Do góry