reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2023 🎅

reklama
Cześć dziewczyny! Dzisiaj robiłam 2 testy z porannego moczu(prawdopodobnie 12 dpo), oba mają tą samą czułość (10 mlU/ml) a zabarwienie kresek wyszło totalnie inne. Któraś też tak miała? 😅 Pytam z ciekawości, bo jutro i tak pędzę na betę 💪🏻
Tak, ja tak miałam. U mnie ten płytkowy się bardzo słabo wybarwił
 
Cześć dziewczyny! Dzisiaj robiłam 2 testy z porannego moczu(prawdopodobnie 12 dpo), oba mają tą samą czułość (10 mlU/ml) a zabarwienie kresek wyszło totalnie inne. Któraś też tak miała? 😅 Pytam z ciekawości, bo jutro i tak pędzę na betę 💪🏻
Screenshot_2023-04-13-11-14-51-009_com.miui.gallery.jpg

O tak :)
 
Cześć dziewczyny! Dzisiaj robiłam 2 testy z porannego moczu(prawdopodobnie 12 dpo), oba mają tą samą czułość (10 mlU/ml) a zabarwienie kresek wyszło totalnie inne. Któraś też tak miała? 😅 Pytam z ciekawości, bo jutro i tak pędzę na betę 💪🏻
Kurde te pinki wcale chyba takie super nie sa, ale różnica!
 
Cześć! Dziewczyny pozwólcie ze do Was dołączę, co prawda zapisana byłam juz na listopadowkach ale po usg okazuje się że owulacja była później i termin mam wstępnie 1.12 albo i później 🙂 mam na imię Sylwia mam 33 lata i to moja druga ciaza ale niestety pierwsza poroniłam 1.12.2021 więc mam nadzieję że po dokładnie 2 latach los mi się odwdzięczy i urodzę zdrowe dziecko. Byłam juz 2 razy na wizycie bo biore duze dawki progesteronu ale nic nie było jeszcze widac więc na kolejną idę 17.04
 
reklama
Do góry