reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2023 🎅

reklama
no nie wiem czy wykryje szybciej niż test 😂 Ja miałam cienie cienia 8dpo na trzech i tego samego dnia beta 5,4 (ciąża od 5). Ja chyba mam takie same stężenie bety w moczu i we krwi 🤣
ja nie wiem jaką miałam bete bo nie poszłam, ale 7 dni po biel a 10 dni po już wyraźne kreski . Też dużo zależy od czułości testów najlepsze są te z czułością 10 ale pewnie tak samo tylko te kupowałas 😁
 
Z tego co wyczytałam, kwasu foliowego nie da sie przedawkować, bo nadmiar po prostu wysikasz. Też się o to bałam i takie info znalazłam w internecie 🙂 Ja prócz kwasu łykam witaminy dla kobiet z Olimp Labs (łykałam je także przed ciążą jako uzupełnienie diety, bo redukowałam wagę 😉)
Ja miałam ostatnio przy wynikach nadmiar kf i lekarz powiedział ze nie ma czegoś takiego jak za wysoki kwas foliowy. Myśle ze mogłam mieć coś takiego jak przyjmowałam ten zwykły bo nie wiedziałam wtedy o mutacja i sie nie przetwarzał jak powinien ale mogę sie mylić
 
ja nie wiem jaką miałam bete bo nie poszłam, ale 7 dni po biel a 10 dni po już wyraźne kreski . Też dużo zależy od czułości testów najlepsze są te z czułością 10 ale pewnie tak samo tylko te kupowałas 😁
robiłam też bobo test, on ma czułość niby 25, ale moim zdaniem niższa na bank 😂 No 10dpo już też miałam konkret krechy, bo beta 40,6 😝
 
Miał się nie udzielać puki moja ciąża się nierozwinie ale nikomu o ciąży niemowimy puki co także pytam was ile wynosil wasz progesteron i w którym dniu robiłyście ten pierwszy w dzień miesiączki czy ile dni po ? To w sumie moja 7 ciąża nigdy nierobilam bety hcg ale po poronieniu w 7 tyg chciałam sprawdzić czy ciąża się prawidłowo rozwija aby by się za szybko nie cieszyć. Testy wychodziły 2 dni przed @ bladziutkie w dzień kiedy powinnam dostać @ zrobilam dwa jeden o większej czułości i 2 wyraźne kreski drugi o mniejszej i druga bledsza wiele w niedzielę po 48 h zrobiłam jeszcze raz test ten sam co w piątek ten o mniejszej czułości tej samej firmy kreska miała ten sam kolor co ta z piątku i nam przeczucie że coś nie tak wczoraj robilam bete wynosila 65 coś tam jutro powtórzę msrtwi mnie ze beta taka niska dlatego powiedzieć ni jakie były wasze bety ?
 
Miał się nie udzielać puki moja ciąża się nierozwinie ale nikomu o ciąży niemowimy puki co także pytam was ile wynosil wasz progesteron i w którym dniu robiłyście ten pierwszy w dzień miesiączki czy ile dni po ? To w sumie moja 7 ciąża nigdy nierobilam bety hcg ale po poronieniu w 7 tyg chciałam sprawdzić czy ciąża się prawidłowo rozwija aby by się za szybko nie cieszyć. Testy wychodziły 2 dni przed @ bladziutkie w dzień kiedy powinnam dostać @ zrobilam dwa jeden o większej czułości i 2 wyraźne kreski drugi o mniejszej i druga bledsza wiele w niedzielę po 48 h zrobiłam jeszcze raz test ten sam co w piątek ten o mniejszej czułości tej samej firmy kreska miała ten sam kolor co ta z piątku i nam przeczucie że coś nie tak wczoraj robilam bete wynosila 65 coś tam jutro powtórzę msrtwi mnie ze beta taka niska dlatego powiedzieć ni jakie były wasze bety ?
Hej, u mnie 9dpo beta 5,1, potem 31, 7, następna 128, kolejna 326 (wszystkie po 48h) i ostatnia robiłam po 2 dniach i wyszła 1093 🙂
 
Miał się nie udzielać puki moja ciąża się nierozwinie ale nikomu o ciąży niemowimy puki co także pytam was ile wynosil wasz progesteron i w którym dniu robiłyście ten pierwszy w dzień miesiączki czy ile dni po ? To w sumie moja 7 ciąża nigdy nierobilam bety hcg ale po poronieniu w 7 tyg chciałam sprawdzić czy ciąża się prawidłowo rozwija aby by się za szybko nie cieszyć. Testy wychodziły 2 dni przed @ bladziutkie w dzień kiedy powinnam dostać @ zrobilam dwa jeden o większej czułości i 2 wyraźne kreski drugi o mniejszej i druga bledsza wiele w niedzielę po 48 h zrobiłam jeszcze raz test ten sam co w piątek ten o mniejszej czułości tej samej firmy kreska miała ten sam kolor co ta z piątku i nam przeczucie że coś nie tak wczoraj robilam bete wynosila 65 coś tam jutro powtórzę msrtwi mnie ze beta taka niska dlatego powiedzieć ni jakie były wasze bety ?
u mnie 2 dni przed okresem beta 125 a kolejny przyrost 432. A robiłaś przyrost czy tylko raz betę??
 
reklama
u mnie 2 dni przed okresem beta 125 a kolejny przyrost 432. A robiłaś przyrost czy tylko raz betę??
a dobra pisałaś ze będziesz powtarzać🙆‍♀️ przyrost ci powinien pokazać czy Ok rośnie ale z reguły nie każdy ma zaraz jakaś wysoka betę dziewczyny tutaj tez nie raz jak pisały to były niskie bo to wszystko zależy od późnego zagnieżdżenia się itp
Średnia mam wiedzę w tym temacie ale tak kojarzę
 
Do góry