reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2023 🎅

to w sumie 4 ciąża ale pierwszy raz mam tak że dokladnie nad spojeniem łonowym zaczyna się zaokrąglać. Może faktycznie to tylko przesuwające sie organy
Naprawdę będzie jeszcze czas by brzuszek się pokazał. Koło 10 tygodnia napewno już poznasz, że zaczyna rosnąć. Ja jestem chuda i widzę powoli jak rosnę wszerz, ale to jeszcze nie to 😂
 
reklama
Naprawdę będzie jeszcze czas by brzuszek się pokazał. Koło 10 tygodnia napewno już poznasz, że zaczyna rosnąć. Ja jestem chuda i widzę powoli jak rosnę wszerz, ale to jeszcze nie to 😂
nie czekam na to z utęsknieniem jakoś szczególnie 🤣🤣 pamiętam siebie w poprzednich ciążach i bycie wielorybem nie jest czymś o czym szczególnie marzę jak najprędzej. Bardziej się zmartwiłam że tym razem będzie wieloryb x3 🤣🤣
 
Dziewczyny ja mieszkam w UK....ostatnio w ciąży bylam 12 lat temu... ale pamietam mega ból piersi...teraz nie bolą...poczytałam na Google i trochę się martwię. Położna nawetfo mnie nie oddzwoniła jeszcze bo ma czas na wizytę ze mną do 12 tyg ciąży. Wtedy właśnie jest pierwsze z dwóch planowanych w UK usg.... nie mogę tyle czekać bo się stresuje. Umowilam się prywatnie na usg w czwartek i nie mogę się doczekać. Wg apki jestem w 6 tyg 5 dni ciąży. Wkurza mnie to olewanie w tutejszej służbie zdrowia,tym bardziej że mam już 37 lat i boję się mega....
Miala któraś taka sytuację że piersi nie bolały?
mnie nie bolą i we wcześniejszej ciąży też nie bolały na poczatku 😉
 
Z tego co wyczytałam, kwasu foliowego nie da sie przedawkować, bo nadmiar po prostu wysikasz. Też się o to bałam i takie info znalazłam w internecie 🙂 Ja prócz kwasu łykam witaminy dla kobiet z Olimp Labs (łykałam je także przed ciążą jako uzupełnienie diety, bo redukowałam wagę 😉)
EDIT: Przepraszam, pomyliłam wątki ;-) Ale na to pytanie też chciałam odpowiedzieć :-)
Ja się kiedyś nieźle przestraszyłam, bo wynik w badaniach kwasu foliowego wyszedł mi wystrzelony w kosmos. O wiele powyżej normy. Czasem to jest sygnał, że się go nie przyswaja (np. w przypadku mutacji). W każdym razie potem trochę go ograniczyłam..
 
Cześć i czołem, w sobotę zobaczyłam dwie kreski:)
Owulację miałam 4 kwietnia, ostatni okres -18 marca, ale długość cykli mam w cały świat. Aplikacja pokazuje 4 tydzień i 29.12 jako termin porodu.

Gratuluję wszystkim baaaardzo!!! ❤️

Od razu mam pytanie- kiedy najlepiej iść na betę? Już czy poczekać do kolejnego tygodnia?
Najlepiej od razu i powtórzyć po 2 dniach :)
Jest tu jakaś mama z Krakowa?
Tak, ja :)
 
reklama
Do góry