reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2023 🎅

reklama
Lekarz u którego byłam kazal mi przyjść za tydzień w poniedziałek. Bo powiedzial, ze porównamy z tym co było lub nie było dzisiaj. A we wtorek mam wizytę u prywatnego, innego - zaplanowana od momentu pierwszego pozytywnego testu, dopiero wtedy miałam iść pierwszy raz. Bo terminy do niego takie są, to lekarz co jest ordynatorem w szpitalu wiec obłożenie ma spore w prywatnym gabinecie.
Dzięki Veronika za te słowa. Chociaż chyba Bałtyk już wyplakalam od momentu wejścia do domu.
kochaniutka co ma być, to tak będzie. Na pewne sytuacje nie mamy wpływu.

Uwierz też mam chwilę załamania i myśli multum, pewnie każda z nas ma puki nie zobaczy ❤️
 
Cześć i czołem, w sobotę zobaczyłam dwie kreski:)
Owulację miałam 4 kwietnia, ostatni okres -18 marca, ale długość cykli mam w cały świat. Aplikacja pokazuje 4 tydzień i 29.12 jako termin porodu.

Gratuluję wszystkim baaaardzo!!! ❤️

Od razu mam pytanie- kiedy najlepiej iść na betę? Już czy poczekać do kolejnego tygodnia?
 
Ostatnia edycja:
Cześć i czołem, w sobotę zobaczyłam dwie kreski:)
Owulację miałam 4 kwietnia, ostatni okres -18 marca, ale długość cykli mam w cały świat. Aplikacja pokazuje 4 tydzień i 29.12 jako termin porodu.

Gratuluję wszystkim baaaardzo!!! ❤️

Od razu mam pytanie- kiedy najlepiej iść na betę? Już czy poczekać do kolejnego tygodnia?
Gratulacje. Owu tak samo 😍😁
 
Dziewczyny jakie witaminy ciążowe suplementujecie oczywiście kwas foliowy to wiadomo. Ja w pierwszej ciąży która poroniłam bralam tylko folik. W drugiej szczesliwej ciąży lekarz kazał brać actifolin on ma 0,8mg a nie 0,4mg. Po pierwszym trymestrze kazał brać już 0,4 mg i tak kominie bo zanim zaszłam w ta ciążę to brałam ten 0,8 mg bo mi został jeszcze i tak go biorę dumą czy czasem nie powinnam brać tego mneijszego. Wizyta za tydzień we wtorek
Z tego co wyczytałam, kwasu foliowego nie da sie przedawkować, bo nadmiar po prostu wysikasz. Też się o to bałam i takie info znalazłam w internecie 🙂 Ja prócz kwasu łykam witaminy dla kobiet z Olimp Labs (łykałam je także przed ciążą jako uzupełnienie diety, bo redukowałam wagę 😉)
 
reklama
Cześć i czołem, w sobotę zobaczyłam dwie kreski:)
Owulację miałam 4 kwietnia, ostatni okres -18 marca, ale długość cykli mam w cały świat. Aplikacja pokazuje 4 tydzień i 29.12 jako termin porodu.

Gratuluję wszystkim baaaardzo!!! ❤️

Od razu mam pytanie- kiedy najlepiej iść na betę? Już czy poczekać do kolejnego tygodnia?
ja też miałam owulację 4 kwietnia i beta z dzisiaj 153 więc spokojnie na bete możesz już iść.
 
Do góry