reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2023 🎅

czekamy aż jeszcze ktoś dołączyć do grudniowych czy jak? Bo chyba jeszcze kilka dni i później już styczniowe wlecą, co myślicie?
hejka, trochę się Wam tutaj wtrącę. Nie spieszcie się z zamykaniem grupy. My Październikowe zamknęliśmy dopiero jak już większość z nas miała poumawiane prenatalne badania. Na pewno wszystkie byłyśmy już po kilku wizytach i miałyśmy potwierdzone żywe ciąże itp. Po jakichś 2 tyg i tak znalazło się jeszcze kilka osób, które chciałyby do nas dołączyć… nie ma co się spieszyć, dajcie każdemu szanse i nie patrzcie na to, że niedługo zaczną się zbierać styczniowe mamy. Dużo przyszłych mam może przyjść dopiero jak będą miały potwierdzona ciąże od ginekologa.
 
reklama
Moje drogie, kochane. Przyszłam się pożegnać. Pisze do Was ze szpitalnego łóżka. Wczoraj pojawiła się żywa krew na papierze. Podczas badania już tej krwi było wiele.
Opiekę mam super i na razie spotkałam się z samym zrozumieniem i współczuciem. Nikt nie zbagatelizował tego, ze to 5+3. Tyle w tym dobrego.
Mam nadzieje, ze oczyszcze sie sama. Nie będzie konieczny zabieg.
Trzymam za was wszystkie mocno, mocno kciuki. I za wasze słodkie różowe bobasy. ❤️
P.S. @Owulacja masz jakieś szósty zmysł. Jak wczoraj mnie wywołała to wchodziłam do szpitala.
bardzo mi przykro 💔😢
 
Moje drogie, kochane. Przyszłam się pożegnać. Pisze do Was ze szpitalnego łóżka. Wczoraj pojawiła się żywa krew na papierze. Podczas badania już tej krwi było wiele.
Opiekę mam super i na razie spotkałam się z samym zrozumieniem i współczuciem. Nikt nie zbagatelizował tego, ze to 5+3. Tyle w tym dobrego.
Mam nadzieje, ze oczyszcze sie sama. Nie będzie konieczny zabieg.
Trzymam za was wszystkie mocno, mocno kciuki. I za wasze słodkie różowe bobasy. ❤️
P.S. @Owulacja masz jakieś szósty zmysł. Jak wczoraj mnie wywołała to wchodziłam do szpitala.
Przytulam 😔💔
 
Moje drogie, kochane. Przyszłam się pożegnać. Pisze do Was ze szpitalnego łóżka. Wczoraj pojawiła się żywa krew na papierze. Podczas badania już tej krwi było wiele.
Opiekę mam super i na razie spotkałam się z samym zrozumieniem i współczuciem. Nikt nie zbagatelizował tego, ze to 5+3. Tyle w tym dobrego.
Mam nadzieje, ze oczyszcze sie sama. Nie będzie konieczny zabieg.
Trzymam za was wszystkie mocno, mocno kciuki. I za wasze słodkie różowe bobasy. ❤️
P.S. @Owulacja masz jakieś szósty zmysł. Jak wczoraj mnie wywołała to wchodziłam do szpitala.
O matko 😢 strasznie mi przykro kochana….
 
Cześć dziewczyny 😘

Dostałam właśnie wyniki z wczoraj(13.04) progesteron 14.10 a beta 843, (11.04) robiłam betę i wynosiła 309 więc rośnie, ale szczerze martwi mnie ten progesteron, niby mieści się w skali, ale niepokoi mnie on .
 
Moje drogie, kochane. Przyszłam się pożegnać. Pisze do Was ze szpitalnego łóżka. Wczoraj pojawiła się żywa krew na papierze. Podczas badania już tej krwi było wiele.
Opiekę mam super i na razie spotkałam się z samym zrozumieniem i współczuciem. Nikt nie zbagatelizował tego, ze to 5+3. Tyle w tym dobrego.
Mam nadzieje, ze oczyszcze sie sama. Nie będzie konieczny zabieg.
Trzymam za was wszystkie mocno, mocno kciuki. I za wasze słodkie różowe bobasy. ❤️
P.S. @Owulacja masz jakieś szósty zmysł. Jak wczoraj mnie wywołała to wchodziłam do szpitala.
tak mi przykro🥺😥
 
Moje drogie, kochane. Przyszłam się pożegnać. Pisze do Was ze szpitalnego łóżka. Wczoraj pojawiła się żywa krew na papierze. Podczas badania już tej krwi było wiele.
Opiekę mam super i na razie spotkałam się z samym zrozumieniem i współczuciem. Nikt nie zbagatelizował tego, ze to 5+3. Tyle w tym dobrego.
Mam nadzieje, ze oczyszcze sie sama. Nie będzie konieczny zabieg.
Trzymam za was wszystkie mocno, mocno kciuki. I za wasze słodkie różowe bobasy. ❤️
P.S. @Owulacja masz jakieś szósty zmysł. Jak wczoraj mnie wywołała to wchodziłam do szpitala.
przykro mi, trzymaj się kochana.
 
Cześć dziewczyny 😘

Dostałam właśnie wyniki z wczoraj(13.04) progesteron 14.10 a beta 843, (11.04) robiłam betę i wynosiła 309 więc rośnie, ale szczerze martwi mnie ten progesteron, niby mieści się w skali, ale niepokoi mnie on .
Ja miałam progesteron 18 i mój gin powiedział, że faktycznie niski i włączył mi proga w tabletkach 2xdziennie
 
reklama
Cześć. Pisałam tutaj kiedyś na samym początku, jak beta wyszła mi pozytywna i wzrost był okej. Pisaliście mi, żebym nie szła do lekarza na tak wczesnym etapie a ja? Oczywiście poszłam. Pęcherzyk ciążowy widoczny we właściwym miejscu, niby z miesiączki 5w4d ale lekarz powiedział, żeby wrzucić na luz, ze dopiero za około 2 tygodnie pewnie będzie więcej widać bo ciąża na bank młodsza. Ale stresuje się bardzo :( lekarz dał mi l4 już ciążowe, bo pracuje z dziećmi i mogę się czymś zarazić + mam dużo stresów w pracy. Kazał mi leżeć, spac dużo jeśli tego potrzebuję, pachnieć, nie denerwować się. Ale opowiadał mi tez, ze zdarzają się ciąże bezzarodkowe i ze w razie w to mam się nie przejmować bo nie jest to zależne ode mnie. Powiedział, ze musi mnie o tym poinformować bo nie może mówić tylko o przyjemnych rzeczach. No i teraz siedzę, czytam i się denerwuje.
 

Podobne tematy

Do góry