reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2023 🎅

Mam pytanie nieco z innej kategorii :) czy pijecie kawę? Bo są tak różne opinie, a ja bym chciała tylko jedną filiżankę kawy rano do śniadania, ale nie wiem czy mogę. Od kilku dnie nie piję kawy ale jest ciężko.. ;)
Jedną filiżankę do śniadania śmiało można. Ja jestem kawoszką, ale mnie już od kawy odrzuciło 😩
 
reklama
kurczę właśnie kam dylemat bo 30.04 wyjeżdżamy na dwa tygodnie na wakacje i chciałabym się umówić 26-28 na wizytę bo wtedy będzie jakoś 28.04 bodajże 6+0 i coś by mi już powiedzieli co nie? Bo jak wrócimy to będzie już 8 coś i nie będę sobą na wyjeździe jak nie pojadę na wizytę wcześniej. Problem w tym ze mój lekarz w kalendarzu ma dopiero wolne od 8 maja….
Jeżeli jesteś pewna dnia owulacji to w 6+0 może być już śmiało serduszko
 
kurczę właśnie kam dylemat bo 30.04 wyjeżdżamy na dwa tygodnie na wakacje i chciałabym się umówić 26-28 na wizytę bo wtedy będzie jakoś 28.04 bodajże 6+0 i coś by mi już powiedzieli co nie? Bo jak wrócimy to będzie już 8 coś i nie będę sobą na wyjeździe jak nie pojadę na wizytę wcześniej. Problem w tym ze mój lekarz w kalendarzu ma dopiero wolne od 8 maja….
U mnie było już 💓
 
jest tutaj ktoś kto ma 28 albo mniej czy wyjdzie na to ze ja smarkula?😅
Cześć,
Ja na koncie 23 i nieśmiało się witam! U mnie też pierwsza ciąża, więc oczywiście wszystkim się martwię :)))
Zrobiłam dzisiaj betę i wyszła: 2516 (Według miesiączki jestem w 4+6), myślicie, że jest sens powtarzać za 48h, przy takim wysokim wyniku?
 
reklama
Właśnie wróciłam od lekarza i moja ciąża okazuje się jakieś 5-7 dni młodsza. Z wyliczeń 6+3, a na podstawie usg lekarz wpisał 5+5 i kazał przyjść za 2 tygodnie, to już powinno być serduszko. Teraz się zestresowałam 🙈 Ale powiedział że na tą chwile wszystko w porządku, jest zarys zarodka, więc chyba nadmiernie panikuje? Pocieszcie mnie 🙄
 

Załączniki

  • IMG_2793.jpeg
    IMG_2793.jpeg
    76 KB · Wyświetleń: 74

Podobne tematy

Do góry