reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2023 🎅

reklama
Cześć, kiedy wybieracie się na pierwsze wizyty do ginekologa?
Ja się właśnie zastanawiam na kiedy się zapisać, moja beta z wczoraj to 309 .
Ja pierwsza mam w najbliższy piątek u swojej lekarki, a druga we wtorek na nfz (u lekarza że szpitala w którym planuje porod) wg moich wyliczeń od zastrzyku na pęknięcie jajeczka wychodzi 5+1
 
U mnie najbliższy termin to 11maja na nfz nie ma szybszego. Ostatnią @ miałam 03.03.23r tylko że ja kp, więc w sumie nie wiem kiedy była owu, przypuszczam że 23marca
 
No ale jako kod wizyty a nie kod choroby na zwolnieniu. Nie znam ani jednej osoby, która miałaby ten kod wpisany w zwolnienie chorobowe. Po to jest kod B by było wiadomo, że dana choroba przypada na okres ciąży.
Ale powiedz mi czy ja to nazywam choroba do zwolnienia? Pytanie było czy jest kod na ciaze... i tak - to jest ten kod... To jest kod którego można użyć w różny sposób - jednostki chorobowe są określane kodami icd10 i to jest kod na ciążę potwierdzona a to od lekarza zalezy gdzie i jakie kody wpisuje... Nie ma zasad które zakazują użycia tego kodu i tyle
 
reklama
Do góry