reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2023 🎅

reklama
Ja nie wiem czy mogę napisać, że się borykam bo od dawna mam pessar więc jest okej :)
U mnie to było dziwne ,miesiąc temu ponad 5cm, dwa tygodnie temu trafiłam do szpitala 3,5, wczoraj miałam kontrolę i okazuje się że 3.1 -- wszyscy panikują , gdzie teoretycznie jest to nadal norma ,mam luteinę,bza tydzień znowu kontrola , obecnie 27 TC
 
Hej, jestem nowa. 28+3. Skracająca się szyjka- niby ok 2.5. Leżę w szpitalu bo co którejś nocy twardnieje brzuch. W dzień ok. Mam już chyba wszystkie leki- nospa, magnez, duphaston, luteina... ogólnie mam wrażenie że kroplówki z nospa nic nie pomagają. Czekam na posiew gbs bo zastanawiają się nad pessarem. W poprzedniej ciąży szyjka w 32tc na 2.5 wskoczyła. Donosiłam do 38 przy bardzo oszczędnym trybie życia.
 
Hej, jestem nowa. 28+3. Skracająca się szyjka- niby ok 2.5. Leżę w szpitalu bo co którejś nocy twardnieje brzuch. W dzień ok. Mam już chyba wszystkie leki- nospa, magnez, duphaston, luteina... ogólnie mam wrażenie że kroplówki z nospa nic nie pomagają. Czekam na posiew gbs bo zastanawiają się nad pessarem. W poprzedniej ciąży szyjka w 32tc na 2.5 wskoczyła. Donosiłam do 38 przy bardzo oszczędnym trybie życia.
Powodzenia życzę ! I współczuję twardniejącego brzucha , ostatnio mam tak praktycznie większość dnia kiedy tylko wstanę z łóżka , obecnie luteina przy szyjce 3.1 , na razie się nic nie zmienia 28+4 TC ;)
 
U mnie to było dziwne ,miesiąc temu ponad 5cm, dwa tygodnie temu trafiłam do szpitala 3,5, wczoraj miałam kontrolę i okazuje się że 3.1 -- wszyscy panikują , gdzie teoretycznie jest to nadal norma ,mam luteinę,bza tydzień znowu kontrola , obecnie 27 TC
Hej, jestem nowa. 28+3. Skracająca się szyjka- niby ok 2.5. Leżę w szpitalu bo co którejś nocy twardnieje brzuch. W dzień ok. Mam już chyba wszystkie leki- nospa, magnez, duphaston, luteina... ogólnie mam wrażenie że kroplówki z nospa nic nie pomagają. Czekam na posiew gbs bo zastanawiają się nad pessarem. W poprzedniej ciąży szyjka w 32tc na 2.5 wskoczyła. Donosiłam do 38 przy bardzo oszczędnym trybie życia.

No u mnie zaczęło się wszystko dużo wcześniej i dziecko nie miało by szansy przeżycia stąd już ten pessar. Ale teraz się jakoś wybitnie nie oszczędzam i jest okej więc zobaczymy jak to będzie dalej, co ma być to będzie. Inne dzieci się same nie ogarną
 
No u mnie zaczęło się wszystko dużo wcześniej i dziecko nie miało by szansy przeżycia stąd już ten pessar. Ale teraz się jakoś wybitnie nie oszczędzam i jest okej więc zobaczymy jak to będzie dalej, co ma być to będzie. Inne dzieci się same nie ogarną
I mi założyli pessar. Jak czytałam że zakładanie nie boli to ja przeszłam to strasznie boleśnie. Ale nie wiem jak to z tym pessarem jest. Jedni mówią że można żyć dość normalnie tzn oszczędnie ale normalnie. Innym każą leżeć dalej plackiem mimo pessara. Jak jest u was?
 
I mi założyli pessar. Jak czytałam że zakładanie nie boli to ja przeszłam to strasznie boleśnie. Ale nie wiem jak to z tym pessarem jest. Jedni mówią że można żyć dość normalnie tzn oszczędnie ale normalnie. Innym każą leżeć dalej plackiem mimo pessara. Jak jest u was?

Ja nie mogę leżeć bo nie mam takiej możliwości :)
 
reklama
Dziewczyny czujecie wzmożoną aktywność dziecka czasem ? Ja właściwie od wczoraj bardzo , tylko się położę i już zaczynają się obroty,wypychanie brzucha ,kopniaki i to takie mocne, najgorzej wlansie na lewym boku , żadna pozycja nie jest wygodna..
 

Podobne tematy

Do góry