reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2023 🎅

Hej Dzuewczyny, ja sie jakos specjalnie tu nie udzielam, to druga ciaza i juz tak bardzo tez nie przezywam, tym bardziej ze pzostaje aktywna zawodowo wiec z praca i dzieciakiem to nawet nie bardzo jest kiedy. Zagladnelam tylko zeby sprawdzic jak sie czujecie w te upaly, powiem Wam ze ja ledwo daje rade. Nic mi sie nie chce, ciezko sie oddycha.. czekam az to minie. Dramat. W pierwszej ciazy w sierpniu mialam 4ty miesiac, wiec tak bardzo tego nie odczuwalam.
Raz lepiej, raz gorzej ale ogólnie wykańcza mnie ta pogoda 🫣 U mnie dzisiaj pochmurnie i gorąco, duchota straszna. W nocy były burze ale przeszły bokiem i zamiast być lepiej to się jeszcze gorzej zrobiło, pół dnia przespałam 😒
 
reklama
Hej Dzuewczyny, ja sie jakos specjalnie tu nie udzielam, to druga ciaza i juz tak bardzo tez nie przezywam, tym bardziej ze pzostaje aktywna zawodowo wiec z praca i dzieciakiem to nawet nie bardzo jest kiedy. Zagladnelam tylko zeby sprawdzic jak sie czujecie w te upaly, powiem Wam ze ja ledwo daje rade. Nic mi sie nie chce, ciezko sie oddycha.. czekam az to minie. Dramat. W pierwszej ciazy w sierpniu mialam 4ty miesiac, wiec tak bardzo tego nie odczuwalam.

Ja się czuję bardzo dobrze, ale to w sumie moja 3 taka ciąża - z pierwszym dzieckiem miałam termin na listopad, z drugim na sierpień, z trzecim też na sierpień ale niedonoszona, a teraz grudzień/styczeń

Szczerze mówiąc mnie bardzo przeraża zima z wielkim brzuchem
 
Ja się czuję bardzo dobrze, ale to w sumie moja 3 taka ciąża - z pierwszym dzieckiem miałam termin na listopad, z drugim na sierpień, z trzecim też na sierpień ale niedonoszona, a teraz grudzień/styczeń

Szczerze mówiąc mnie bardzo przeraża zima z wielkim brzuchem
Hehe, no pod koniec to sie chodzi jak taki puchowy stożek 😂 ja sie czulam jak choinka chodząca 😁
 
Cześć na forum jestem dość długo ale na tym wątku pierwszy raz, to moja druga ciąża drugie dziecko z pierwszym zero problemów rodziłam w tamtym roku w kwietniu, i leże właśnie w szpitalu ... Dzisiaj mam 24+5 a szyjka tylko 1,3cm ... Czy ktoś dotrwał z taką szyjka chociaż do 36 TC? Martwię się bardzo leże plackiem i czeka mnie leżenie do grudnia, dostałam sterydy na rozwój płuc kroplówkę z magnezem i luteinę dopochwowo, wieźli też wymazy więc pewnie będzie pessar albo szew 😓 dzidzia ma dopiero ok 670g tak wychodzi z USG dodatkowo zwiększona ilość wod płodowych
 
Cześć na forum jestem dość długo ale na tym wątku pierwszy raz, to moja druga ciąża drugie dziecko z pierwszym zero problemów rodziłam w tamtym roku w kwietniu, i leże właśnie w szpitalu ... Dzisiaj mam 24+5 a szyjka tylko 1,3cm ... Czy ktoś dotrwał z taką szyjka chociaż do 36 TC? Martwię się bardzo leże plackiem i czeka mnie leżenie do grudnia, dostałam sterydy na rozwój płuc kroplówkę z magnezem i luteinę dopochwowo, wieźli też wymazy więc pewnie będzie pessar albo szew 😓 dzidzia ma dopiero ok 670g tak wychodzi z USG dodatkowo zwiększona ilość wod płodowych
Trzymam kciuki !
 
Dziewczyny pytanie odnośnie krzywej cukrowej ... normy w necie prze różne , 72na czczo 154,9 po 1h a 145,4 po 2h , co myślicie ?
 
Dziewczyny pytanie odnośnie krzywej cukrowej ... normy w necie prze różne , 72na czczo 154,9 po 1h a 145,4 po 2h , co myślicie ?

Bez tytułu_comment.jpg


W normie. Brak cukrzycy ciążowej. Nie ma nad czym myśleć
 
Zerknęłam dziś w aplikacje ciążową i dotarło do mnie, że do wyznaczonego terminu porodu zostało nam tylko 95 dni 😳
Przecież to już tak mało, że aż nie dowierzam. Jeszcze trochę, to zacznę odczuwać stres nie przed wizytami, a przed nowym rozdziałem w życiu 😁
 
reklama

Podobne tematy

Do góry