reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2023 🎅

Mój mąż byłby bardzo dotknięty gdybym najpierw powiedziała o ciąży obcym dziewczynom na forum a nie jemu :p u nas podobnie, wszystko przeżywamy razem. Dla mnie priorytetem było żeby się pierwszy dowiedział. Ale tak jak potem dodałaś, każdy robi jak uważa, pewnie nie każdy facet podchodzi do tego jak mój i może innych to nie boli że dowiedzieli się z opóźnieniem.
Mój się nawet źle poczuł jak we wrześniu spóźniał mi się okres (o czym wiedział) i mu nie powiedziałam że jadę na betę, a akurat jechałam coś tam załatwić i spontanicznie podjęłam decyzję. Nie chciałam też go stresować bo wtedy nie planowaliśmy jeszcze dziecka i mocno przeżywał to że nie mam okresu, a byłam pewna że nie ma szans na ciążę, chciałam jednak zbadać na wszelki wypadek mimo negatywnych testów. Beta wyszła pozytywna (ostatecznie biochem), powiedziałam mu gdy przyszedł wynik, oj jaki był zły że go nie ostrzegłam że idę na badanie :p

Jaki to jest zły wpływ dla zarodka, pomijając przypadek o którym pisała Ola czyli ewentualne podtrzymanie ciąży pozamacicznej?

Luteina to nie wiem, ale duphaston o ile dobrze pamiętam źle wpływa na płód płci męskiej (nie mogę teraz znaleźć źródła staram się poszukać) a na początku nie wiemy jakiej płci jest dziecko.
Dlatego ja jakbym brała to raczej zdecydowałabym się na inny tego typu lek
 
reklama
Luteina to nie wiem, ale duphaston o ile dobrze pamiętam źle wpływa na płód płci męskiej (nie mogę teraz znaleźć źródła staram się poszukać) a na początku nie wiemy jakiej płci jest dziecko.
Dlatego ja jakbym brała to raczej zdecydowałabym się na inny tego typu lek
Nie szukaj specjalnie, ciekawe, nie słyszałam o tym.
 
To które dziewczyny w tym tygodniu wizytują? Ja mam wizytę we wtorek i mam nadzieję na jakiś konkretny obraz na usg 😝 Będę wtedy 4+6 😁
 
Luteina to nie wiem, ale duphaston o ile dobrze pamiętam źle wpływa na płód płci męskiej (nie mogę teraz znaleźć źródła staram się poszukać) a na początku nie wiemy jakiej płci jest dziecko.
Dlatego ja jakbym brała to raczej zdecydowałabym się na inny tego typu lek
W ulotce jest napisane, że nie ma na to potwierdzonych badań i nie zostało to potwierdzone.
 
ja idę 26.04 na wizytę na NFZ i dlatego że to wizyta na NFZ to nie wiem czy czegoś oczekiwać od tej wizyty 🤣🙈 ale będę wtedy 5 tydzień +6 dni.
no u mnie niby wcześnie, ale beta z piątku 4 tys., więc liczę, że coś zobaczę, bo to i tak będzie dla mnie kamień milowy (wszystkie poronienia na wczesnych etapach przed uwidocznieniem na usg)
 
reklama
Do góry