reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2023 🎅

reklama
Ja właśnie dostałam wyniki. W środę beta ponad 9000, dziś ponad 14000. 😊 Martwi mnie trochę progesteron, w środę wynosił 22,50 dziś 20,50. A w tamtym tygodniu w czwartek wynosił 31 😔
 
Ja bym chciała drugą córke ale ten początek zupełnie jest inny. Mąż sugeruje że będzie syn 😅

Mi jest wszystko jedno. Jakbym bardzo miała wybierać to wolałabym chłopca bo uważam, że mężczyźni mają łatwiej w życiu. Ale córka uparła się na siostrę i nie przyjmuje nic innego do wiadomości więc lepiej żeby była dziewczynka ;)

Choć moim marzeniem zawsze były bliźnięta 2k2o - chłopiec i dziewczynka, ale u mnie szans na to zero, bo zwykle mam pojedynczą owulację

Miałam dziś wizytę, jest pęcherzyk 1cm, w środku pęcherzyk żółtkowy, wszystko ok :)

Fantastycznie ❤️
Ja właśnie dostałam wyniki. W środę beta ponad 9000, dziś ponad 14000. 😊 Martwi mnie trochę progesteron, w środę wynosił 22,50 dziś 20,50. A w tamtym tygodniu w czwartek wynosił 31 😔

Progesteron jest skokowy więc nie ma co się tym przejmować i tak jest bardzo dobry :)
 
W sumie w pierwszej ciąży nie miałam mdłości więc może coś w tym jest :) jedynie w 10tc, słyszałam że pod tym względem jest najgorszy, jak jechałam autem w dłuższą trasę to nasiliła mi się choroba lokomocyjna (mam ją całe życie). Przesiadłam się z mężem żeby prowadzić i już było spoko, potem jakiś czas na wszelki wypadek prowadziłam ale szybko wróciło do normy.
Nie strasz :D w przyszłą niedziele jedziemy na wakacje i trasa ma 15h xD
 
reklama
Dopiero teraz miałam czas obejrzeć dokładnie obraz USG.
Nie rozumiem tego, że owulację miałam w 18dc (30.03), wg OM mam 5+5 a wg USG 5+6. Może jakiś pomiar niedokładny bo przecież ciąża powinna być młodsza a nie na odwrót :p
 
Do góry