reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2023 🎅

reklama
Lekarz mi napisal że dobry przyrost , zmyliło mnie ze powinna wzrostac do 10 tc dwukrotnie .
A nie za szybko zwalnia ?
Już żadnej bety nie będę robiła tylko same stresy 🙈
Przyrosty zwalniają już przy becie powyżej 1000 i wtedy już może podwajać się co 3-4 dni więc niepotrzebnie dokladasz sobie stresów Nie bada się powyżej 1000 bo właśnie pojawia się trudność z jej ocena - liczy się już tylko obraz usg
 
Przyrosty zwalniają już przy becie powyżej 1000 i wtedy już może podwajać się co 3-4 dni więc niepotrzebnie dokladasz sobie stresów Nie bada się powyżej 1000 bo właśnie pojawia się trudność z jej ocena - liczy się już tylko obraz usg
czyli jak wzrasta to dobrze :)
Wizytę mam 27.04 myślę że już powinno być słychać serducho 😊
To po co te durne opisy że powinna do 10tc podwajać się tylko stresy dla kobiet w ciąży 😅🙈
 
Czy Wy też nie możecie się skoncentrować w pracy? 🙈🙈🙈

Tak - mam jakieś takie za wiechy, trochę kręci mi się w głowie mimo, że beta malutka ale ja i tak miałam bez ciąży więc nie wiem czy to na pewno objaw ciąży. Pracuję hybrydowo 2 dni z biura, 3 dni zdalnie, ale po USG przejdę w 100% na zdalną więc ogólnie spoko. Nie mam też jakiegoś szalonego pracodawcy, że muszę być ciągle przy komputerze, jak będę potrzeba to sobie i 2h drzemki zrobię :) Pokój mam typowo biurowy w domu, więc i super odciążający fotel gamingowy i odpowiednie biurko itp.

Teraz już chyba zwalniają przyrosty, nie? Na spokojnie, na tym etapie już USG jest najważniejsze, bety chyba nie ma co więcej badać.

Niby zwalniają, ale to chyba bardziej chodzi o to, że nie musi to być 300% tylko spokojnie może być 70%, ale jednak chyba to 66% powinno być. Niemniej jednak przy takiej becie - 7 tys. to już USG powinn wysztko być widać

Przyrosty zwalniają już przy becie powyżej 1000 i wtedy już może podwajać się co 3-4 dni więc niepotrzebnie dokladasz sobie stresów Nie bada się powyżej 1000 bo właśnie pojawia się trudność z jej ocena - liczy się już tylko obraz usg
A podeślesz jakieś źródło?

I co się okazało? Córkę już mam ale takich akcji nie było 😅

U mnie było tak:
1. ciąża chłopiec - jednym objaw w pierwszym trymestrze mocna senność. Spałam 19-7, a w ciągu dnia jeszcze zaliczyłam 2h drzemki
2. ciąża dziewczynka - w pierwszym trymestrze ból piersi, mdłości, śmierdzące mięso
3. ciąża nie znam płci - mimo CP, niskiej bety (max. 1500) wymioty, mdłości, bóle brzucha, plamienia, zmęczenie, ospałość

Jednym słowem dla mnie brak objawów jest lepszy niż ich bycie. Niestety obecnie znowu mnie boli jajnik z lewej strony i aż mi niedobrze ze stresu :(

Teraz myślę, że to dziewczynka - bo owulacja z lewego jajnika, bo kalendarz płci, bo seks przed owulacją xD
 
Tak - mam jakieś takie za wiechy, trochę kręci mi się w głowie mimo, że beta malutka ale ja i tak miałam bez ciąży więc nie wiem czy to na pewno objaw ciąży. Pracuję hybrydowo 2 dni z biura, 3 dni zdalnie, ale po USG przejdę w 100% na zdalną więc ogólnie spoko. Nie mam też jakiegoś szalonego pracodawcy, że muszę być ciągle przy komputerze, jak będę potrzeba to sobie i 2h drzemki zrobię :) Pokój mam typowo biurowy w domu, więc i super odciążający fotel gamingowy i odpowiednie biurko itp.



Niby zwalniają, ale to chyba bardziej chodzi o to, że nie musi to być 300% tylko spokojnie może być 70%, ale jednak chyba to 66% powinno być. Niemniej jednak przy takiej becie - 7 tys. to już USG powinn wysztko być widać


A podeślesz jakieś źródło?



U mnie było tak:
1. ciąża chłopiec - jednym objaw w pierwszym trymestrze mocna senność. Spałam 19-7, a w ciągu dnia jeszcze zaliczyłam 2h drzemki
2. ciąża dziewczynka - w pierwszym trymestrze ból piersi, mdłości, śmierdzące mięso
3. ciąża nie znam płci - mimo CP, niskiej bety (max. 1500) wymioty, mdłości, bóle brzucha, plamienia, zmęczenie, ospałość

Jednym słowem dla mnie brak objawów jest lepszy niż ich bycie. Niestety obecnie znowu mnie boli jajnik z lewej strony i aż mi niedobrze ze stresu :(

Teraz myślę, że to dziewczynka - bo owulacja z lewego jajnika, bo kalendarz płci, bo seks przed owulacją xD
Ja bym chciała drugą córke ale ten początek zupełnie jest inny. Mąż sugeruje że będzie syn 😅
 
reklama
Niby zwalniają, ale to chyba bardziej chodzi o to, że nie musi to być 300% tylko spokojnie może być 70%, ale jednak chyba to 66% powinno być. Niemniej jednak przy takiej becie - 7 tys. to już USG powinn wysztko być widać


A podeślesz jakieś źródło?
Nie wiem gdzie to czytałam już bo to nie jest moją wiedza nabyta przy tej ciąży, ale jest tak nawet przy kalkulatorze przyrostu bety w necie
 

Załączniki

  • Screenshot_2023-04-01-10-53-36-706_com.facebook.katana.jpg
    Screenshot_2023-04-01-10-53-36-706_com.facebook.katana.jpg
    231,5 KB · Wyświetleń: 98
Do góry