reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

reklama
U
Ja jutro idę na PAPPA, a wyniki mam mieć w piątek, najpóźniej w sobotę. Prenatalne we wtorek.

Czy Wam też tak czas szybko leci??
26 marca dowiedziałam się o ciąży i zaraz będzie 2 miesiące 😳 a te tygodnie to jak szalone
Ja zrobiłam test dopiero 22 kwietnia bo stwierdziłam, że dobra zrobię ten test choć i tak pewnie nie jestem w ciąży, a w zeszłym cyklu tyle samo mi się spóźniał i nie wyszedł test 😂😂 a tu zonk. Kopara mi opadła. Byłam w takim szoku, że hej 😂😂😂 no gdzie w życiu się nie spodziewałam, że po 13 latach współżycia bez wpadki i zabezpieczenia nagle będę w ciąży. Ja już totalnie uwierzyłam w to, że nigdy nie będę mieć dzieci... Mi też czas zapyla szybko. Jedynie do wizyty się dłuży 😁

@Carmen_87 piękne zdjęcia i cieszę się że wszystko ok ❤️❤️
 
Ostatnia edycja:
A w którym tygodniu macie wyznaczone pappa i prenatalne?
ja będę miała 12+1
Bo to od 35 rż wysyłają albo przy problemach genetycznych w rodzinie 🤷‍♀️
ja zawsze miałam jedno za darmo, mimo że pierwsza ciąża w wieku 25 lat i żadnych problemów wcześniej ani nic. Druga ciąża też dotrwałam do pierwszego badania i miałam za free. Lekarze coś zawsze nasciemniali tam że nieprawidłowy obraz USG czy coś takiego. A teraz mam USG 1 i 2 trymestru i pappa oba za free bo mam mutacje mtfhr.
 
Bardzo mi miło, że pytasz. Jest wszystko OK 😍 Jestem w końcu taka spokojna uffff 10+4, CRL 4,5 cm. I pięknie do mnie mała machała, co widać na foto :) Pani doktor pocieszyła mnie, że 90% poronień wynika z nieprawidłowych genetycznie zarodków, a mój przecież był przebadany w procedurze in vitro i że takie ciąże rzadko są ronione, a jeśli już to z innych przyczyn typu krwiaki itp. Czy nie mogła mi tego powiedzieć wcześniej, a ja miesiąc wariowałam z nerwów? 🤦‍♂️ Póki co ciąża idealna, bez objawów, a dziecię rozwija się. Oby tak dalej! I teraz 07.06. USG prenatalne (innych prenatalnych nie muszę wykonywać też ze względu na to przebadanie zarodka). I 30.06. kolejna wizyta.
Pozdrawiam i życzę wszystkim takich samych dobrych wieści!
Zobacz załącznik 1402376Zobacz załącznik 1402377
Ale cudownie 🥺♥️ gratulacje ! Cieszę się że poczułaś ulgę
 
reklama
Do dziewczyn, które brały Luteinę/Duphaston, ale lekarskim odstawił. Badalyscie potem poziom progesteronu? Jeny, brałam Luteinę 2x200 i Duphaston 2x1 i mam wszystko odstawić 🙈
 
Do góry