reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

reklama
o widzisz, dziekuje Ci, dobrze wiedzieć ! Umówiłam się do polskiej ginekolog (co dwie pary oczu to nie jedna) wiec dopytam 😊
co to jest Panorama?
Jedno z nieinwazyjnych badań tych płatnych (dodatkowych) o których niektóre dziewczyny pisały że się zastanawiają
 
A czy ktoś z Was pracuje na zmiany? Między innymi nocki? Jak to ogarniacie, bo ja codziennie walczę ze sobą żeby przetrwać. 😒 Dopiero 12 tc dostanę zaświadczenie o ciąży i wtedy mogę zgłosić do pracodawcy, że nie mogę pracować na nocki.
 
reklama
A czy ktoś z Was pracuje na zmiany? Między innymi nocki? Jak to ogarniacie, bo ja codziennie walczę ze sobą żeby przetrwać. 😒 Dopiero 12 tc dostanę zaświadczenie o ciąży i wtedy mogę zgłosić do pracodawcy, że nie mogę pracować na nocki.
Niestety (a może stety) nie ja, ale czemu aż tak późno to zaświadczenie? Współczuję bardzo, ten pierwszy trymestr jest wykańczający...
 
Do góry