reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

reklama
Ja już dziewczyny jaja nie mogę znieść 🙈 a tu jeszcze tyle czasu do 14 😭😂
Jak ja to dobrze znam :) Dasz radę, jesteśmy z Tobą i maluszkiem! 🤞

Btw dziewczyny, nie uważacie, że zamiast tych idiotycznych reakcji "Staree" czy "Literówki" na serio przydałyby się "Kciuki" i "Tulę"? Bo mnie aż głupio lajkować te wpisy gdzie się męczymy z mdłościami czy czekaniem. Ale to taka dygresja.

Łączę się w bólu z niewyspanymi. Też dziś bardzo źle spałam, nie przez czekanie a ogólnego doła, jak ja to wszystko ogarnę. Ale już jest trochę lepiej. Masakryczne są te nastroje.
 
Dziewczynki ja już po wizycie 🙂
Dzidziuś rośnie 😁 widziałam jak serduszko bije ale nie mierzyła ile bije bo do 10 tyg się wstrzymuje . Widziałam jak mój Skarbek się już delikatnie rusza ❤️❤️❤️ widok cudowny 🥰
Wizyta kolejna 24.05 🥰 w międzyczasie prenatalne , ale jeszcze się nie umówiłam 😁
Posyłam wam fotkę mojego Skarbka ❤️
 

Załączniki

  • 16509643650836517104298814866303.jpg
    16509643650836517104298814866303.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 83
  • 16509644055707483590411092148176.jpg
    16509644055707483590411092148176.jpg
    2 MB · Wyświetleń: 84
Dziewczynki ja już po wizycie 🙂
Dzidziuś rośnie 😁 widziałam jak serduszko bije ale nie mierzyła ile bije bo do 10 tyg się wstrzymuje . Widziałam jak mój Skarbek się już delikatnie rusza ❤️❤️❤️ widok cudowny 🥰
Wizyta kolejna 24.05 🥰 w międzyczasie prenatalne , ale jeszcze się nie umówiłam 😁
Posyłam wam fotkę mojego Skarbka ❤️
😍😍😍 cudowne wiadomości 😍😍😍
 
A dziewczyny, które już są Mamami są jakieś prawidłowości, które u Was akurat wskazywały na syna bądź córkę będąc w ciąży? :) 😊😊😊wierzycie? 🤔Zaobserwowałyście coś?🫣
Poza tym, że czułam że to będą chłopcy.. nie umiem tego wytłumaczyć.. to jedzenie. Przez całą ciążę, jedną i drugą, ciągnęło mnie do swojskiego jedzenia 🤷🏻‍♀️ na słodycze w ogóle nie miałam ochoty, nic a nic. A zaczęło się od zachcianek na kebaby i zapiekanki.. 🤦‍♀️ tak za mną "chodziły", że spać nie mogłam 😅
 
Dziewczynki ja już po wizycie 🙂
Dzidziuś rośnie 😁 widziałam jak serduszko bije ale nie mierzyła ile bije bo do 10 tyg się wstrzymuje . Widziałam jak mój Skarbek się już delikatnie rusza ❤️❤️❤️ widok cudowny 🥰
Wizyta kolejna 24.05 🥰 w międzyczasie prenatalne , ale jeszcze się nie umówiłam 😁
Posyłam wam fotkę mojego Skarbka ❤️
Ale duży! Rośnie jak na drożdżach 🥰 Cudowne wiadomości!
 
reklama
Do góry