reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

reklama
to samo 🙈 przed wyjściem wyganialam chłopa z kibelka bo strasznie mi się chce siku ...a jak weszłam to kropelka tylko i nic więcej 🙈😂
Po porodzie będziemy przeszczęśliwe że możemy się w końcu porządnie wysikać i nie trzeba będzie tyle biegać 😂
pamiętam jak po porodzie byłam podjarana swoim pęcherzem xD że on taki pojemny ?! Że ja tak mało sikam ?! 🤣🤣🤣
 
U mnie dzisiaj mali czasu wolnego dopiero usiadlam . Pogoda u nas dzisiaj ladna caly dzien na dworze praktycznie bylismy. Troche zmeczona jestem tym dniem.
Ten cukier caly czas wysoki na czczo ciekawa jestem jak bedzie dalej.
Fajnie ze juz jest watek zamkniety mam nadzieje ze szybko dolaczymy.
 
reklama
Do góry