reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Zaraz się wezmę za ostatni peeling ciała…depilacje…paznokcie…potem relaks we wannie. Ostatni dzwonek na ogarnięcie drobnych niedociągnięć ciała 😁
Odwlekać pewnie będę sen, szkoda mi czasu teraz na to…Muszę się nacieszyć spokojem, mężem i zwierzakami 😏
 
reklama
Ja też dziś robię spa a mąż ma pomagać :) może też wezmę dłuższą kąpiel ... Zazwyczaj biorę prysznic bo boje się że z wanny nie wyjdę 😂
Na razie oglądam Titanica setny raz :)

To Ty się na prawdę bardzo stresujesz... Ja niby też ale jakoś trzymam to wszystko w sobie, myślę że pekne jutro.
Ale muszę Ci powiedzieć że w całym tym stresie, wyobrazeniu o bólu i mękach jednak jest we mnie taka iskierka ciekawości jak to będzie. Ja to jestem taka wrażliwa, delikatna że leciutko się uderzę i już boli a tu wyobrażenie jest takie że będzie mnie dosłownie rozrywać.

A powiedz mi czy u Ciebie też będą zaczynac od balonika?
 
Ja też dziś robię spa a mąż ma pomagać :) może też wezmę dłuższą kąpiel ... Zazwyczaj biorę prysznic bo boje się że z wanny nie wyjdę 😂
Na razie oglądam Titanica setny raz :)

To Ty się na prawdę bardzo stresujesz... Ja niby też ale jakoś trzymam to wszystko w sobie, myślę że pekne jutro.
Ale muszę Ci powiedzieć że w całym tym stresie, wyobrazeniu o bólu i mękach jednak jest we mnie taka iskierka ciekawości jak to będzie. Ja to jestem taka wrażliwa, delikatna że leciutko się uderzę i już boli a tu wyobrażenie jest takie że będzie mnie dosłownie rozrywać.

A powiedz mi czy u Ciebie też będą zaczynac od balonika?
Ja od 2 tygodni jakoś biorę kąpiel codziennie…uwielbiam wannę No i nic tak mi nie pomaga na ból ❤️
No bardziej płaczliwego filmu nie mogłaś wybrać 😂 (a patrz, nigdy go nie obejrzałam w całości nawet).
Ja „planowałam” jutro się rozkleic z nadzieja, ze dzięki temu nie będzie już łez na porodówce, ale pękłam dziś… tez się trzymałam dobrze, ale w końcu musiało się przelać. Dodatkowo jeszcze mój pies ma operacje na dniach a mnie nie będzie przy nim i to mnie dodatkowo martwi i stresuje 😣 Dla mnie zwierzaki to jak rodzina.
Ciekawa jesteś jak to będzie? Jezu, ja właśnie chciałabym odwlec jak najdalej ten dzień właśnie wiedząc, ze jestem tak samo nadwrażliwa jak ty 🤦‍♀️ Co miesiąc żyłam dzięki ketonalowi, a gdzie tu ból porodowy 😂 Mnie czasami przepowiadające doprowadzały do szału…Mam cholernie niski próg bólu.

Mój gin mowil, ze na dzień dobry badania krwi/moczu/usg jedno i drugie i MOŻE jeszcze w ten sam dzień założą właśnie balonik 🙄 To będzie pierwszy dzień roboczy po świętach i możliwe, ze będzie się dużo działo i mogą sobie o mnie przypomnieć dopiero we wtorek.
Czytałam w necie, ze balonik może być założony dopiero, gdy szyjka ma minimum 1 cm rozwarcia. Mam wielka nadzieje, ze tam się już chociaż skróciła do zera, bo jak będzie dalej wysoko to nie wiem co planują ze mną robić
 
Zaraz się wezmę za ostatni peeling ciała…depilacje…paznokcie…potem relaks we wannie. Ostatni dzwonek na ogarnięcie drobnych niedociągnięć ciała 😁
Odwlekać pewnie będę sen, szkoda mi czasu teraz na to…Muszę się nacieszyć spokojem, mężem i zwierzakami 😏

Ja od 2 tygodni jakoś biorę kąpiel codziennie…uwielbiam wannę No i nic tak mi nie pomaga na ból ❤️
No bardziej płaczliwego filmu nie mogłaś wybrać 😂 (a patrz, nigdy go nie obejrzałam w całości nawet).
Ja „planowałam” jutro się rozkleic z nadzieja, ze dzięki temu nie będzie już łez na porodówce, ale pękłam dziś… tez się trzymałam dobrze, ale w końcu musiało się przelać. Dodatkowo jeszcze mój pies ma operacje na dniach a mnie nie będzie przy nim i to mnie dodatkowo martwi i stresuje 😣 Dla mnie zwierzaki to jak rodzina.
Ciekawa jesteś jak to będzie? Jezu, ja właśnie chciałabym odwlec jak najdalej ten dzień właśnie wiedząc, ze jestem tak samo nadwrażliwa jak ty 🤦‍♀️ Co miesiąc żyłam dzięki ketonalowi, a gdzie tu ból porodowy 😂 Mnie czasami przepowiadające doprowadzały do szału…Mam cholernie niski próg bólu.

Mój gin mowil, ze na dzień dobry badania krwi/moczu/usg jedno i drugie i MOŻE jeszcze w ten sam dzień założą właśnie balonik 🙄 To będzie pierwszy dzień roboczy po świętach i możliwe, ze będzie się dużo działo i mogą sobie o mnie przypomnieć dopiero we wtorek.
Czytałam w necie, ze balonik może być założony dopiero, gdy szyjka ma minimum 1 cm rozwarcia. Mam wielka nadzieje, ze tam się już chociaż skróciła do zera, bo jak będzie dalej wysoko to nie wiem co planują ze mną robić
Ja też mam niski ale myślę że zmienimy zdanie po porodzie ... Rozumiem że się martwisz o pieska, dla mnie zwierzaki to też rodzina, kocham jak dzieci :) mam dwa psy i trzy koty :)

O to mnie zaciekawiłas tym balonikiem i 1 cm rozwarcia, ciekawe co zrobią jak okaże się że u mnie nie ma rozwarcia ... Nic ta moja nie mówiła , oj czuje że obie podobnie skończymy, w sensie że będziemy leżeć i się męczyć niewiadomo ile 🤦
Chyba że ta moja będzie i ma jakiś super plan...

Właśnie ja przyjęłam jakaś nienaturalna dla mnie postawę, zazwyczaj przed ważnymi wydarzeniami panikuje, płacze, myślę a teraz jest jakos inaczej, jakbym wyłączyła ta częśc mózgu która za to odpowiada.
Identycznie było w dniu ślubu, myślałam że z tego stresu nie dam rady a jak weszłam do kościoła to jakby ktoś mnie wyłączył.
Ale tak jak pisałam - pewnie jutro się uruchomie
 
Mąż ma całkowitą rację. Mój po porodzie ześwirował, każdy płacz to objaw nowego schorzenia 😅

@Zagadka19 moje wielkie gratulacje!!! 💗💗💗 Pocałuj Franka w rączkę od ciotki Magdy😀. Przykro mi, że miałaś tyle stresu podczas porodu, najważniejsze, że jest cały i zdrowy 💙 ściskam Was mocno 💙
No to teraz czekamy na @KatJak 😀😃🌈

Madzia ja też czekam 🥰 a @Zagadka19 chyba mnie i tak wyprzedziła ;)
Najważniejsze że po tym wszystkim nam się udało ... Grudniowe trio 😁
Dziękuje ❤️ Magda o ile pamiętam to Ty miałas cesarke 10 grudnia? Ja też Ci gratuluję 🥰 doszłaś już do siebie? Jak mała?
@KatJak ciekawe kiedy Ty doczekasz sie maluszka obok 😁
 
To zazdroszczę takiej mobilizacji w sobie 😊 Ja byłam z siebie dumna, ale tak jak pisze - do dzisiaj. Łzy mi pomagają, inaczej bym cały czas miała na końcu nosa płacz i lepiej to robić w domu przy mężu niż na położniczym przy personelu medycznym, który nie wie o co do cholery mi chodzi 😂

Tez tak niestety myśle - pierworodki przed terminem brzmi jakoś mało optymistycznie 🤔

Kto wie - może synek wstrzeli się w Twoje urodziny? ☺️ To by byl dopiero cudowny prezent ♥️😇

Koniecznie napisz jutro jak już będziesz na oddziale, musisz mi zdać relacje 😉 Jestemy w tym razem - po ok 12 h do Ciebie dołączę 😄
 
@Sylwestrowa jakie masz wyrozumiałego dzidziusia że daje Ci dziś odpocząć i popłakać w spkoju 😊 może takie wyrzucenie tych wszystkich emocji pomoże. Współczuję operacji pieska to napewno nie pomaga w tej sytuacji. Mam nadzieję że to nic poważnego

@KatJak w końcu dałaś małemu energię i cukier na plonsy w brzuszku 😅 polecam jednak wannę i kompiel naprawdę pomaga. Rozluźnisz się zrelaksujesz. Też Oglądałam tytanic ❤️ uwielbiam ten film nawet w kinie kiedyś byłam na nim 😎😎

Będzie dobrze dziewczynki trzymam za was kciuki ❤️❤️
 
@Sylwestrowa jakie masz wyrozumiałego dzidziusia że daje Ci dziś odpocząć i popłakać w spkoju 😊 może takie wyrzucenie tych wszystkich emocji pomoże. Współczuję operacji pieska to napewno nie pomaga w tej sytuacji. Mam nadzieję że to nic poważnego

@KatJak w końcu dałaś małemu energię i cukier na plonsy w brzuszku 😅 polecam jednak wannę i kompiel naprawdę pomaga. Rozluźnisz się zrelaksujesz. Też Oglądałam tytanic ❤️ uwielbiam ten film nawet w kinie kiedyś byłam na nim 😎😎

Będzie dobrze dziewczynki trzymam za was kciuki ❤️❤️
Ta wyrozumiałość już się skończyła, bo jak tylko weszłam do wanny to się zaczęły pląsy w brzuchu 😂 To ostatnie dni jego tańcowania, także wybaczam - przynajmniej będzie co wspominać ☺️

Dziękuje bardzo ☺️ I ja trzymam za Ciebie kciuki - nadchodzi już czas na nas i na nasze małe cuda, pora się rodzic 😌🥰 Koniec tego dobrego
 
@Sylwestrowa jakie masz wyrozumiałego dzidziusia że daje Ci dziś odpocząć i popłakać w spkoju 😊 może takie wyrzucenie tych wszystkich emocji pomoże. Współczuję operacji pieska to napewno nie pomaga w tej sytuacji. Mam nadzieję że to nic poważnego

@KatJak w końcu dałaś małemu energię i cukier na plonsy w brzuszku 😅 polecam jednak wannę i kompiel naprawdę pomaga. Rozluźnisz się zrelaksujesz. Też Oglądałam tytanic ❤️ uwielbiam ten film nawet w kinie kiedyś byłam na nim 😎😎

Będzie dobrze dziewczynki trzymam za was kciuki ❤️❤️
Ja też mocno trzymam kciuki za Ciebie 💙 za nas wszystkie.

@Sylwestrowa ma rację - dość tego dobrego , pora rodzic ;)

Ja właśnie po kąpieli :) chyba z godzinę siedziałam ;)
 
reklama
Ja to normalnie w jakaś panikę zaczynam wpadać 😭 Dzisiaj już myślałam ze wody mi odchodzą ale jednak nie, ale pierwsza myśl to „ nie błagam nie” i taka panika :( A przecież wiem ze w końcu będę musiała urodzić ale tak mnie to przeraża. Boje się już wszystkiego. Tego ze nie zdążę do szpitala, tego ze będę tak spanikowana ze zapomnę o wszystkim ze szkoły rodzenia, samego pobytu w szpitalu, bólu no masakra jakaś :(
 
Do góry