reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
Mój Was pewnie pobije z wagą 😂 ale właśnie dobre pytanie, jaki rozmiar ubranka
Też jestem ciekawa, ale pewnie 56 to za małe 🙂 Mój starszy synek jak się urodził miał 3950 i 58 cm, więc raczej ubranka 62. Wiedziałam, że będzie duży, więc głównie takie pakowałam. A teraz też ma być duży chłopak, waga około 4kg i też mam spakowane w rozm 62.
 
Mój Was pewnie pobije z wagą 😂 ale właśnie dobre pytanie, jaki rozmiar ubranka
Ja też jestem ciekawa, jaki chłop będzie u Was 😁 u nas lekarka jak go badała to mówi "ojej kawał chłopa z Ciebie" a jak ściągneła mu pampersa to dodała "oooo tu też jest Ciebie kawał" także może tam nabił tą wage 😂😂
 
Ma 54 cm i niestety ja jestem jeszcze na sali pooperacyjnej i dawali mi go na chwilę, wiec nie miałam okazji jeszcze sie nim zająć 😟 ale jak już sprawdzę, to dam Wam znać, w sumie te ubranka to też zależy jaka firma, często pajace 56 byly jak 62.
Tak masz rację z tymi rozmiarami to zależy jaki sklep. Te noworodzie to też na początku takie podkulone leżą to myślę że 56 przez chiwle założysz. ❤️ To kochana życzę Ci szybkiej rekonwalescencji i żebyś mogła się maleństwem zajmować 🥰
 
Ja też jestem ciekawa, jaki chłop będzie u Was 😁 u nas lekarka jak go badała to mówi "ojej kawał chłopa z Ciebie" a jak ściągneła mu pampersa to dodała "oooo tu też jest Ciebie kawał" także może tam nabił tą wage 😂😂
A Ty wiedziałaś że będzie taki spory ? Bo mnie to już nastawiają psychicznie od dawna że synek duży ;) do tego stopnia że chcą wywoływać żeby już nie rósł więcej 🤭
 
@KatJak a pytałaś ile obstawia Twoja gin z wagą małego na Święta? Ja swojego pytałam i mowil, ze max 3300 może mieć 🤔

Byliśmy dziś na KtG, serduszko dobrze bije, mały był aktywny (cały dzień aktywny, bo matka od rana latała załatwiać sprawy a teraz leży w łóżku na boku, bo brzuch twardy cały czas 🤦‍♀️ Ja albo odpoczywam, albo szajbuje za bardzo po mieście a potem stekam), nie bolało mnie jak na okres podczas podpięcia, a szkoda, bo chciałam się dowiedzieć czy to sie zapisze i czy to te przepowiadające 😕
 
U mnie też, lekarz dał skierowanie na wywolanie w 39 tyg, żeby już nie rósł.
O to mamy tak samo. Mam tydzień żeby się samo rozpoczęło jak nie to wywoływanie. Na noc balonik a od rana oxy.
Ale poza tymi małymi skurczami nic się nie dzieje. Ledwo tylko chodzę aż martwie się że można być tak niedołężnym. Czuje jakbym ważyła dosłownie tone a ciało nie miało siły podnieść nóg żeby iść.
@KatJak a pytałaś ile obstawia Twoja gin z wagą małego na Święta? Ja swojego pytałam i mowil, ze max 3300 może mieć 🤔

Byliśmy dziś na KtG, serduszko dobrze bije, mały był aktywny (cały dzień aktywny, bo matka od rana latała załatwiać sprawy a teraz leży w łóżku na boku, bo brzuch twardy cały czas 🤦‍♀️ Ja albo odpoczywam, albo szajbuje za bardzo po mieście a potem stekam), nie bolało mnie jak na okres podczas podpięcia, a szkoda, bo chciałam się dowiedzieć czy to sie zapisze i czy to te przepowiadające 😕
Szacujemy że może mieć powyżej 4. Przybiera ok 200 gran na tydzień.

Właśnie tak myślałam czemu się dziś nie odzywasz :)

Czyli żadne skurcze się nie zapisały ? U mnie nawet jak nie bolało to coś tam wyszło
 
reklama
@KatJak no właśnie nic a nic na KTG 🤔 Jedynie stawianie się brzucha pokazało…polozna mówiła, ze to badanie wychwyci i przepowiadające i porodowe skurcze.

O kurczę,ponad 4 kilo to chyba o CC zahacza, co? Chociaż w moim szpitalu niby od 4300 dopiero są przesłanki do cięcia 🙄

Mały dzisiaj tak uciska chyba na żołądek, ze leżeć nie idzie 😣 piecze, pali, oszaleć można. Jak siedzę czy stoję to brzuch się spina i bądź tu mądry…A ty jak się dzisiaj czujesz poza ociezałością? 😀 mały dziś daje we znaki jak mój czy spokojny?
 
Do góry