reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
Mnie co jakiś czas delikatnie rozpiera miednica, pewnie pomału się szykuje do swojego debiutu…plus tu zakłuje w kroczu, tak trochę plecy pobolą🙄
Tez bym chciała, żeby młody się szybciej zdecydował wyjść jak w Święta 😕 lepiej dla niego i dla mnie.
6 dni 😂♥️ ja codziennie po przebudzeniu odliczam
Ja też już odliczam. Za równo 7 dni mam stawić się na oddział. Ciekawe czy samo ruszy czy obie będziemy miały indukcję.
No ja też mam twardy brzuch dość często. Ostanio leżałam w wannie to nawet się tak super rozluźniło, wystarczyło że tylko wyszłam to odrazu stwardniał 😒
Dziś w nocy miałam dość bolesne skurcze które ciągły mi bardziej na plecy nieoglam się za nic w łóżku ułożyć 🙄 ciekawe ile to jeszcze.
Bliżej jak dalej ;) ja typowych skurczów nie odczuwam, jednak w nocy ból przy zmianie pozycji jest okropny... A to wierzchołek góry dopiero takie bóle 😂
Dziś skończyłam 39tydzien i poprosiłam męża żeby mi zrobił zdjęcia na pamiątkę ❤️ to już chyba ostani dzwonek
To super :) my też mieliśmy zrobić ale nie mam jakoś siły dziś. Ja ogólnie miałam sesje ciążowa więc pamiątka jest ale wtedy jeszcze wyglądałam ładnie a nie jak napompowany balon 🤭
 
Ja też już odliczam. Za równo 7 dni mam stawić się na oddział. Ciekawe czy samo ruszy czy obie będziemy miały indukcję.

Bliżej jak dalej ;) ja typowych skurczów nie odczuwam, jednak w nocy ból przy zmianie pozycji jest okropny... A to wierzchołek góry dopiero takie bóle 😂

To super :) my też mieliśmy zrobić ale nie mam jakoś siły dziś. Ja ogólnie miałam sesje ciążowa więc pamiątka jest ale wtedy jeszcze wyglądałam ładnie a nie jak napompowany balon 🤭
Z jednej strony pewnie wolisz żeby się samo zaczęło a drugiej chyba lepiej po wigilii chociaż? 😉
No ja takiej sesji nie miałam a dziś nawet korzystanie wyglądam a nie jak 💩💩 więc coś tam wyszło nawet mi i się podoba ❤️ pamiątka będzie
 
Ja też już odliczam. Za równo 7 dni mam stawić się na oddział. Ciekawe czy samo ruszy czy obie będziemy miały indukcję.

Bliżej jak dalej ;) ja typowych skurczów nie odczuwam, jednak w nocy ból przy zmianie pozycji jest okropny... A to wierzchołek góry dopiero takie bóle 😂

To super :) my też mieliśmy zrobić ale nie mam jakoś siły dziś. Ja ogólnie miałam sesje ciążowa więc pamiątka jest ale wtedy jeszcze wyglądałam ładnie a nie jak napompowany balon 🤭
ja mam się zgłosić w Sylwestra 😂 10 dni po terminie, bo raczej nic się nie zacznie samo, żadnych zwiastunów u mnie :/
 
Z jednej strony pewnie wolisz żeby się samo zaczęło a drugiej chyba lepiej po wigilii chociaż? 😉
No ja takiej sesji nie miałam a dziś nawet korzystanie wyglądam a nie jak 💩💩 więc coś tam wyszło nawet mi i się podoba ❤️ pamiątka będzie
Wiesz, bardziej boje się większego bólu przy wywoływaniu ... Wiem że jak samo się zacznie to jest lepiej.
To super że udało Ci się zrobić foty 🥰
ja mam się zgłosić w Sylwestra 😂 10 dni po terminie, bo raczej nic się nie zacznie samo, żadnych zwiastunów u mnie :/
Czyli u Ciebie już wychodzi jakoś teraz termin ? Kto wie może się zacznie, tego Co życzę :) chodzisz na ktg ?
 
Wiesz, bardziej boje się większego bólu przy wywoływaniu ... Wiem że jak samo się zacznie to jest lepiej.
To super że udało Ci się zrobić foty 🥰

Czyli u Ciebie już wychodzi jakoś teraz termin ? Kto wie może się zacznie, tego Co życzę :) chodzisz na ktg ?
Na karcie ciąży mam termin na 21 grudnia :D ale jak liczyć z miesiączki to dziś 40+0 tc :) chodziłam raz w tygodniu ale teraz mam chodzić już dwa razy w tyg. i tylko raz miałam mały skurcz, także nic się nie szykuje za bardzo. Szyjka tak samo długa, twarda, zamknięta i nie myśli o porodzie :D a brzuch miękki. Także No ciekawe kiedy mały zechce wyjść :D chyba mu za dobrze a wagowo to ma już 3,5kg z usg w środę. Dzięki, Tobie też życzę żeby samo się zaczęło 💕
 
reklama
NajczarniejsZy scenariusz tzn? 😕
Lekarz musi poinformowac pacjenta o wszystkich możliwych opcjach/rozwiązaniach/finałach także nie bierz tego personalnie 😘
Znamy doskonale stres przed porodem, ja za 6 dni muszę się stawić na indukcję jeśli mały do tego czasu sam się nie zmobilizuje do wyjścia 😕
A jak się czujesz, tak fizycznie?
najczarniejszy to taki ze czeka nas wiele operacji z dużym ryzykiem śmiertelności i ewentualnie przeszczep serca 😭😭😭 Mała na pewno po porodzie trafi do inkubatora na obserwacje gdzie będę mogła tylko ja odwiedzać :( Zazdroszczę wszystkim dziewczynom które rodzą i mogą wrócić z maluszkiem do domu :( U nas to jedna wielka niewiadoma jak to będzie. Fizycznie to już mi brakuje sił, zastanawiam się 100x czy na pewno musze iść np do sklepu gdzie teraz takie kolejki są bo już ciężko mi stać. Cały czas bolą mnie tez plecy a bóle bioder w nocy się nasiliły i budzą się po kilkanaście razy żeby się przekręcić a i tak to nic nie daje. Także nie jest lekko i szczerze to już marzy mi się żeby był styczeń żeby było po wszystkim :D
 
Do góry