reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Ostatnio kupiłam jej bezrękawnik futerkowy i jak na niego spojrzę to aby pragnę żebym ja w nim zobaczyła.
Ja jeszcze wstrzymuje się od kupowania czego kolwiek. Ciężko mi się "związać" z ta ciąża bo bardzo boje się straty.. Codziennie zastanawiam się czy na pewno wszystko dobrze i wyczekuje wizyty kontrolnej z nadzieja ze uslyszę,ze tak. Tak bardzo chciałabym już mieć malucha na rękach! To juz pewne ze będzie córeczka? Ja jeszcze nie wiem a tak bardzo bym chciała ale liczę,ze na przyszłej wizycie się dowiem! 😊
 
reklama
Ja jeszcze wstrzymuje się od kupowania czego kolwiek. Ciężko mi się "związać" z ta ciąża bo bardzo boje się straty.. Codziennie zastanawiam się czy na pewno wszystko dobrze i wyczekuje wizyty kontrolnej z nadzieja ze uslyszę,ze tak. Tak bardzo chciałabym już mieć malucha na rękach! To juz pewne ze będzie córeczka? Ja jeszcze nie wiem a tak bardzo bym chciała ale liczę,ze na przyszłej wizycie się dowiem! 😊

Ja jeszcze wstrzymuje się od kupowania czego kolwiek. Ciężko mi się "związać" z ta ciąża bo bardzo boje się straty.. Codziennie zastanawiam się czy na pewno wszystko dobrze i wyczekuje wizyty kontrolnej z nadzieja ze uslyszę,ze tak. Tak bardzo chciałabym już mieć malucha na rękach! To juz pewne ze będzie córeczka? Ja jeszcze nie wiem a tak bardzo bym chciała ale liczę,ze na przyszłej wizycie się dowiem! 😊
 
Ja jeszcze wstrzymuje się od kupowania czego kolwiek. Ciężko mi się "związać" z ta ciąża bo bardzo boje się straty.. Codziennie zastanawiam się czy na pewno wszystko dobrze i wyczekuje wizyty kontrolnej z nadzieja ze uslyszę,ze tak. Tak bardzo chciałabym już mieć malucha na rękach! To juz pewne ze będzie córeczka? Ja jeszcze nie wiem a tak bardzo bym chciała ale liczę,ze na przyszłej wizycie się dowiem! 😊
U mnie to moja mama doczekać sie nie może i jak byłyśmy w galerii i zobaczyła smyk to od razu chciała do niego lecieć. Wiec przy okazji i ja coś kupiłam. Raczej tak, na dwóch wizytach sie potwierdziło ze będzie Smerfetka 🥰❤️
 
U mnie to moja mama doczekać sie nie może i jak byłyśmy w galerii i zobaczyła smyk to od razu chciała do niego lecieć. Wiec przy okazji i ja coś kupiłam. Raczej tak, na dwóch wizytach sie potwierdziło ze będzie Smerfetka 🥰❤️
Zazdroszcze! Dla mnie płeć w sumie nie jest ważna chociaż skrycie marze o synku! Nie mogę się doczekać aż dowiem się kto tam siedzi w brzuszku i będę miała juz malucha na rękach ❤
 
A jak wasze brzuchy? Duże są? Dużo przytylyscie? Ja na razie mało co tyje i brzuch tez mały Czekam na wizytę jak na szpilkach by wiedzieć ze wszystko dobrze. (17+1tc)U mnie strach potęguje też to ze rodzice jak i teściowie są wniebowzieci z racji wnuka i wyczekuja A Partner to juz wg! A ja tak bardzo się boje i marzę by dotrwać końca. Chyba taka noszą rola juz,inni wyczekują my sie zamartwiamy..😅😊
 
Zazdroszcze! Dla mnie płeć w sumie nie jest ważna chociaż skrycie marze o synku! Nie mogę się doczekać aż dowiem się kto tam siedzi w brzuszku i będę miała juz malucha na rękach ❤
Ja tez chciałam chłopaczka 🥰 i w sumie z mojej i męża strony sami chłopcy. Mam nadzieję ze chłopczyk tez będzie 🥰 wszyscy mówią ze mąż sie postarał, bo u nas w rodzinie to wszyscy chcieliby dziewczynkę, ale jak juz mają po 3 chłopców to boją sie ryzykować heh😁
 
Ja tez chciałam chłopaczka 🥰 i w sumie z mojej i męża strony sami chłopcy. Mam nadzieję ze chłopczyk tez będzie 🥰 wszyscy mówią ze mąż sie postarał, bo u nas w rodzinie to wszyscy chcieliby dziewczynkę, ale jak juz mają po 3 chłopców to boją sie ryzykować heh😁
Dla mnie najważniejsze by było zdrowe do końca ciąży jak i po niej Płeć to tylko dodatek 😊
 
reklama
Do góry