reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
Dziewczyny, świetnie czujecie się na prywatnym wątku, to dajcie nam spokój tutaj. Nie widzę powodu, abyście miały nam tu psuć klimat, który jest przyjemny.
Padlo pytanie odnośnie grupy prywatnej dlatego odpisałyśmy. Niepotrzebne były cynizmy o liczeniu postów i pisanie o strasznej atmosferze.
To tylko tak informacyjnie w kwestii rzeczy, które zostały powiedziane.
Jeżeli jedna strona się wypowiedziala i rzuciła pewne obelgi to druga też chyba ma prawo powiedzieć jak było.
A z racji, że jest to farum ogólne trudno żebyś mówiła czy ktoś może na nim coś napisać czy nie. Dodatkow zapewniam, że znaczną część forum publicznego stanowią też dziewczyny, które uczestniczą w prywatnym.
W każdym bądź razie życze wszystkiego dobrego i mniej złośliwości a wszystkim nam będą przyjemniej upływały te radosne chwile ciąży
 
Dziewczyny, świetnie czujecie się na prywatnym wątku, to dajcie nam spokój tutaj. Nie widzę powodu, abyście miały nam tu psuć klimat, który jest przyjemny.
Chyba sobie kpisz [emoji16] to jest forum ogólne i pisalysmy tu na początku a nawet i po założeniu prywatnego wątku, załóż swój prywatny by sobie pisać, ze ktoś ma Ci dać spokój. Właśnie przed takimi osobami się bronimy-zlosliwymi
 
Ach ta ciąża 😁 hormony buzują😁 jestem tu od bardzo niedawna i nie do końca wiem, co daje nam założenie prywatnej grupy? Tylko tyle, że ma sie kontakt z konkretnymi dziewczynami?
Zaleta prywatnej jest taka, ze jak ktoś zaczyna obrażać inne dziewczyny albo udaje kogoś kim nie jest stwarzając podjerzliwą i wręcz paranoiczną atmosferę to można się takich osób pozbyć, może słabo to brzmi, ale ostatecznie wszystkie pragniemy szacunku, zrozumienia, wsparcia i spokoju, jak ktoś psuje to to wiadomo, ze chce się odcinać od takich osób. Jeśli ktoś nie potrafi żyć z kulturą w społeczeństwie to niech się nauczy albo niech szuka miejsca dla siebie gdzieś indziej, może się w końcu nauczy, inaczej wróżę „życie” tułacza.
 
Ostatnia edycja:
reklama
A może tak dość? Bo za chwilę juz nikt tu nie dołączy, czytając problemy innego forum, którego dużo dziewczyn nawet nie zna, a chyba w tym miejscu tematyka powinna być inna. Lepiej byście pisały jak sie czujecie, bo że nerwowe to widać, a co poza tym?
Nie jesteśmy nerwowe [emoji4] tylko zareagowalysmy na złośliwość.
Ja już dużo czuje ruchów, dziś zaczęłam 19 tydzień. Maluszek wczoraj buszował w okolicach szyjki bo aż podskakiwalam co chwila jak poczułam charakterystyczne uczucie tam [emoji23]
 
Do góry