reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Ojej to rzeczywistość długo, ja bym nie wytrzymała ;) mam jeszcze lekarza takiego w razie W i chodzę jak mam potrzebe ;) tzn. teraz się trochę uspokoiłam, staram się myśleć że jest dobrze i nie przyjmuje nic innego do wiadomości.
❤️
Ja niestety trafiałam na niefajnych lekarzy.. Dlatego zaufalam tylko temu ale ciezko sie tam dostac i sama będę właśnie szukała jakiegos"zastępczego" w razie co. Szkoda tylko,ze w moich okolicach to jego każdy mi poleca a o innych nikt nic nie wie .
 
reklama
Który u Ciebie tydzień ? Ja też nic nie czuję
18+5
Czasem czuję łaskotki, a czasem, szczególnie rano i wieczorem jak leżę w łóżku to pojawia mi się taka gulka w podbrzuszu raz po lewej, raz po prawej. I czasem mam wrażenie, jakby coś mi się przekręcało właśnie w tym wybrzuszeniu. Pojawia mi się to tak z raz, ewentualnie że 2-3 dziennie.
 
Ciągle piszesz o aferach. Dzisiaj prawie żadna nie chciała wywoływać💩⚡🌩️ Natomiast ciężko nie skomentować postu osoby, która twierdzi, że atmosfera była słaba skoro sama ją wywoływała poprzez swoje złośliwości🤦
Wiedząc, że również udzielamy się na głównym napisała to w celu prowokacji.

Masz rację pomysł z grupą prywatną jest bardzo dobry. Nas w tym momencie jest ok 50osób, jest kameralnie i wspaniale, stron postów 1400, gdy zacieśnia się grono można bardziej sobie zaufać i więcej napisać o prywatnych sprawach 🙂
Też uważam, że to powinno działać jak grupa wsparcia i tak u nas teraz jest🙂

Forum bb odnalazlam w krytycznym dla mnie momencie, byłam w trakcie poronienia. Trafiłam na cudowny wątek ze wspaniałymi dziewczynami, dzięki nim otrząsnęłam się i pozbierałam się psychicznie❤️ zawsze będę im niezmiernie wdzięczna. Cieszy mnie też ogromnie to, że niektóre z nich mogę spotkać tu w wątku grudniowym❤️ Cudowne jest, że będziemy grudniowymi mamami❤️❤️❤️
Nigdzie nie napisałam,ze która kolwiek chciała wywołać ale patrząc na wymiane zdań między wami po prostu odczułam wrażenie,ze mało do tego brakuje :) Nie chcialam nikogo urazić swoja wypowiedzia.Uważam,że takie rzeczy powinno załatwiać się na pv Tym bardziej ze względu na nowe osoby. Ktoś przyjdzie,poczyta posty i się zrazi. Rozumiem,że czasem ciężko powstrzymać nerwy ale lepiej nie dawać się prowokować. Skoro te osoby psuly wam tam atmosferę to nie ma sensu psuć sobie nerwów ponownie. Dobrze,ze teraz macie grupę w której się wspieracie i możecie na siebie liczyć. To bardzo fajne mieć w tym okresie takich ludzi wokół siebie🥰 Życzę wam wszystkim spokojnej ciąży ❤
 
Ja nie mam takiej potrzeby. Za dużo czasu spędzałam na grupie, za bardzo przezywalam to, ze inne dzuewczyny czują ruchy, a ja nie itd... więc teraz bez grupy j bez przezywanua jest mi lepiej.
To prawda, czytam tu niektóre rzeczy i każda dziewczyna ma inaczej i to jest dodatkowy stres dla nas ciężarnych. Miałam plamienie po cytologii, na grupie okazało sie ze żadna dziewczyna tak nie miała, ja miałam dość obfite więc pojechałam do szpitala skoro tylko ja tak sie wyłamałam z grupy i sie okazało ze do dwóch dni można plamić po tego typu rzeczach i po 10 minutach mnie wypuścili. Także trzeba albo na miekko albo mniej czytać 😁
 
Dziewczyny czy któraś z Was już jest po połówkowym usg? Ja bym chętnie powtórzyła 😍 mąż też zadowolony mimo że na początku średnio był przekonany do uczestnictwa :-)
 
Dziewczyny czy któraś z Was już jest po połówkowym usg? Ja bym chętnie powtórzyła 😍 mąż też zadowolony mimo że na początku średnio był przekonany do uczestnictwa :-)
Ja jestem jeszcze przed. Na 18 sierpnia mam. Jak wyglada takie badanie? Tak samo jak zwykle USG Prenatalne w pierwszym Trymestrze ?
 
reklama
Dziewczyny! Od paru tygodni się nie udzielałam bo dzieje się dużo…. Nawet za dużo u moich dziewczynek 🥺 dowiedzieliśmy się ze będą dwie dziewczynki i tyle byłoby z radości 🙄 jak to przy ciążach bliźniaczych bywa mamy duze komplikacje😞 jedna z dziewczynek rozwija się prawidłowo natomiast druga przestała rosnąć🥺 trzymajcie kciuki za moja malutka, żeby się nie poddała ✊ a wy cieszcie się ciąża pomimo całego stresu i doceniacie ten czas kiedy nosicie dzidzie pod serduszkiem❤️ Pozdrawiam was serdecznie 😘
 
Do góry