reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Ale to też nie czuje codziennie 🙂u mnie wg OM 18+3, a wg pomiarów 19tc🙂 na kiedy masz termin? Ja niby miałam mieć 19grudnia ale cc ustalą mi na ok 12grudnia 🙂
Dlaczego masz cc? Ja miałam mieć w poprzedniej ciąży cc, przez wade wzroku, ale teraz sie pozmienialo i wada nie jest wskazaniem do cesarki. Mam termin na 13 grudnia 🙂
 
reklama
Dziewczyny ale po co te sprzeczki! Ja zapytałam o grupę prywatną bo pamiętam,ze było tam lepiej bo bylysmy ze sobą zżyte i się wspierałysmy. Na tamtym wątku grupa była ogólnodostępna a jeśli cos to ktoś był wywalany. Jednak z tego co widzę u was tak się nie da bo juz parę osób ma ze sobą spine. Ja jestem tu od niedawna i staram się wkręcić w wątek. Uważam,ze obie strony zachowują się nie fair. Jedna osoba napisała tu o atmosferze. Może rzeczywiście czuła się tam źle,a pisanie ze bez niej lepiej lub non stop odpowiadanie na to zdanie innych osób jest nie w porządku :) Nawet jeśli sytuacja między wami była nie fajna to nie widzę sensu rozdrapywać tego na forum. Wyjaśnijcie sobie to miedzy sobą i nie robcie tu dramy. Oczywiście moja wypowiedź nie miała na celu nikogo obrazić Pamietajcie,ze wszystkie tu jesteśmy w ciąży,nie zawsze potrafimy nad sobą panować przez hormony,każda z nas ma inną historię a nerwy nikomu w tym stanie nie są potrzebne. Ta grupa jest po to by się wspierać by każdy dobrze się tu czuł i żebyśmy wszystkie bez nerwów i bezpiecznie dotarły do końca ❤
 
Nie jesteśmy nerwowe [emoji4] tylko zareagowalysmy na złośliwość.
Ja już dużo czuje ruchów, dziś zaczęłam 19 tydzień. Maluszek wczoraj buszował w okolicach szyjki bo aż podskakiwalam co chwila jak poczułam charakterystyczne uczucie tam [emoji23]
A to pierwsza ciąża? 🙂 Pewnie niedługo odechce sie nam tych ruchów. Koleżanka na finiszu jest i mówi ze bardzo by chciala żeby maluszek wyszedł bo cala skóra ja na brzuszku boli. Nie dość ze sie intensywnie wyciąga to jeszcze kopie ją w pęcherz i żebra. 😁
 
A poza tym jeśli macie grupę kilku osób w której się wspieracie i rzeczywiście mialyscie takie nie mile sytuacje to nie ma sensu żebyśmy się "wbijaly" w wasz wątek. Najlepiej będzie jak stworzymy nową grupę prywatną by pisac na pv bo widze ze pare osob sie tu zgłosiło A na tym głównym wątku będziemy pisać wszystkie razem i tyle. Dla mnie grupa prywatna jest po to by mieć stały kontakt,wspierać się,pisać na codziennie co i jak jak znajome po prostu. Czasem ciężko przebić się tu przez posty jak mamy jakiś problem lub nie chce ktoś pisać na tak duże forum to na pv jest łatwiej i po to dla mnie jest taka grupa 😊 Pamiętajcie dziewczyny! Ten wątek jest po to by się wspierać a nie kłócić Życzę wam Miłego dnia i spokojnej ciąży ❤
 
A to pierwsza ciąża? 🙂 Pewnie niedługo odechce sie nam tych ruchów. Koleżanka na finiszu jest i mówi ze bardzo by chciala żeby maluszek wyszedł bo cala skóra ja na brzuszku boli. Nie dość ze sie intensywnie wyciąga to jeszcze kopie ją w pęcherz i żebra. 😁
Tak,to prawda Śmieszne to trochę,na początku wyczekuje się tych pierwszych ruchów a później juz "prosi się" o chwile spokoju i wyjście .. Teraz ruchy są dość przyjemne bo maluchy jeszcze nie mają takiej siły Później gdy juz podrosną to dopiero będzie ból..😅
 
Tak,to prawda Śmieszne to trochę,na początku wyczekuje się tych pierwszych ruchów a później juz "prosi się" o chwile spokoju i wyjście .. Teraz ruchy są dość przyjemne bo maluchy jeszcze nie mają takiej siły Później gdy juz podrosną to dopiero będzie ból..😅
No to chyba obie sie nie możemy doczekać bobaskow. Moja ciąża jest bardzo wyczekana i po przejściach, obecnie jest ok. Ale tak bardzo chciałabym juz mieć Mała obok 🥰
 
A to pierwsza ciąża? [emoji846] Pewnie niedługo odechce sie nam tych ruchów. Koleżanka na finiszu jest i mówi ze bardzo by chciala żeby maluszek wyszedł bo cala skóra ja na brzuszku boli. Nie dość ze sie intensywnie wyciąga to jeszcze kopie ją w pęcherz i żebra. [emoji16]
Trzecia [emoji4] pod koniec to już mi mąż glaskal brzuch i przemawiał maluszkowi do rozsądku bo mnie wszystko od kopniaków bolało [emoji23]
 
Trzecia [emoji4] pod koniec to już mi mąż glaskal brzuch i przemawiał maluszkowi do rozsądku bo mnie wszystko od kopniaków bolało [emoji23]
Szczerze? Ja zazdroszczę, bo chciałabym doczekać tego momentu żeby dzidzia tak szalała, wtedy bym byla juz spokojna i wiedziała ze jest silna i ze coraz bliżej rozwiązania, ze bede mogła wziąć ja na rączki ❤️❤️❤️ na samą myśl łezka sie kreci, to musi być piękne uczucie... Chyba najpiękniejsze w życiu.
 
No to chyba obie sie nie możemy doczekać bobaskow. Moja ciąża jest bardzo wyczekana i po przejściach, obecnie jest ok. Ale tak bardzo chciałabym juz mieć Mała obok 🥰
Wiem co czujesz. Bardzo się cieszę z ciąży bo tez wyczekiwana ale każdy dzień to mega strach! Wszyscy mówią o tym jak ciąża to piękny stan ale mało kto mówi jaka jest prawda.. Ile nerwów się z tym wiąże Ja bardzo chciałabym juz mieć maleństwo przy sobie bo czas mi się strasznie dłuży a każde badania to strach..
 
reklama
Wiem co czujesz. Bardzo się cieszę z ciąży bo tez wyczekiwana ale każdy dzień to mega strach! Wszyscy mówią o tym jak ciąża to piękny stan ale mało kto mówi jaka jest prawda.. Ile nerwów się z tym wiąże Ja bardzo chciałabym juz mieć maleństwo przy sobie bo czas mi się strasznie dłuży a każde badania to strach..
Ostatnio kupiłam jej bezrękawnik futerkowy i jak na niego spojrzę to aby pragnę żebym ja w nim zobaczyła.
 
Do góry