reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Ja powinnam około 2 kg już przytyć, a schudłam 4 😂
Były dni, że prawie niczego nie jadłam.
Muszę przyznac, ze dla mnie pierwszy trymestr nie był bardzo ciężki - zeby uniknąć mdłości, musiałam wiecej zjeść :D Ale przecież tyle dziewczyn nie mogło jeść zupełnie - wszystkie dostawały informacje, ze spadki wagi nie są niebezpieczne, ważne, żeby starać się jeść mikro i makro, nie tylko zapychacze :D Więc myślę, ze nie masz się o co martwić, chyba, że waga dalej będzie leciała, ale to musisz jeszcze poobserwować.
 
reklama
Ja schudłam 3 kg około od początku , teraz jak już mogę jeść bardziej normalnie to pewnie zacznie coś przybywać.
 
Ja mam 12 tydzień . Jak byłam w 9 u lekarza to ważyłam 66 a na początku ciąży 63. Jak wasze brzuszki ? Macie już ? O to i mój . Dzisiaj jak ubralam sukienke to dopiero zobaczyłam jaki już jest ☺️
 

Załączniki

  • 16231459730788610798200165036109.jpg
    16231459730788610798200165036109.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 139
Nie mam fotki, ale u mnie jednego dnia jeansy ciążowe, a innego ledwie coś widać (szczególnie rano), ciekawa jestem, kiedy brzuszek wystrzeli 🥳
 
Ja mam 12 tydzień . Jak byłam w 9 u lekarza to ważyłam 66 a na początku ciąży 63. Jak wasze brzuszki ? Macie już ? O to i mój . Dzisiaj jak ubralam sukienke to dopiero zobaczyłam jaki już jest ☺️
O faktycznie mocno już widać! U mnie raz trochę widać, a raz nie, ale ja żyrafa jestem więc pewnie jeszcze chwilę poczekam 😂
 
O faktycznie mocno już widać! U mnie raz trochę widać, a raz nie, ale ja żyrafa jestem więc pewnie jeszcze chwilę poczekam 😂
O, to ja podobnie ze wzrostem, zastanawiam się, czy faktycznie istnieje taka zależność, ze brzuszki wysokich dziewczyn są mniejsze, bo tez macica może się inaczej ułożyć przy dłuższym tułowiu :D Nie obraziłabym się za taki układ 8-)
 
O, to ja podobnie ze wzrostem, zastanawiam się, czy faktycznie istnieje taka zależność, ze brzuszki wysokich dziewczyn są mniejsze, bo tez macica może się inaczej ułożyć przy dłuższym tułowiu :D Nie obraziłabym się za taki układ 8-)
ja mam macicę w tyłozgięciu. Mój brzuch zwiększył obwód o może 1 cm 😂 podobno w 5-6 miesiącu macica się wygina do przodu i coś będzie widać.
Ciągle chodzę w jeansach sprzed ciąży 😬
 
O, to ja podobnie ze wzrostem, zastanawiam się, czy faktycznie istnieje taka zależność, ze brzuszki wysokich dziewczyn są mniejsze, bo tez macica może się inaczej ułożyć przy dłuższym tułowiu :D Nie obraziłabym się za taki układ 8-)

Tak tak, ja też nie miałabym nic przeciwko 😁. Jak narazie mieszczę się we wszystkie stare ciuchy 😁
 
reklama
Jeansy sprzed ciąży - u mnie już odeszło w zapomnienie :D Ale odkąd zmieniam garderobę, to brzuszek czuje się duzo lepiej, nawet ucisk jeansów, rajtek albo spodniczki powodował u mnie na dłuższą metę uczucie rozciągania i dyskomfortu (a myślałam, ze to normalne i fizjologiczne), więc jesli ktoś jeszcze ma ten problem i nie mija, to polecam przesiąść się już w luźne sukienki albo ubrania ciążowe :D
 
Do góry