reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Ja również moją cesarkę wspominam bardzo dobrze, a szczególnie pielęgniarkę anestezjologiczną, która przez cały czas trzymała mnie za rękę i głaskała po głowie...[emoji56] Anestezjolog po podaniu znieczulenia dokładnie sprawdzał czy już zadziałało. Cały czas wpatrzona byłam w męża, którego widziałam za szybą. Do pomieszczenia w którym był mąż dzidziuś trafia po wyjęciu z brzuszka, tam mąż uczestniczył w tych pierwszych czynnościach pielęgnacyjnych[emoji4] Czułam się na sali operacyjnej mega bezpiecznie i mega zaopiekowana. Z tym że to była prywatna klinika. Ponizacja po 6h, podobno im szybciej tym lepiej, pierwsza noc była ciężka ale do przeżycia, no a potem już z górki. Życzę Nam wszystkim tu na forum pięknych wspomnień w grudniu, niezależenie czy będą to porody naturalne czy CC [emoji3590]
 
reklama
Ja moja cesarkę wspominam bardzo dobrze jeżeli można tak powiedzieć. Miałam znieczulenie podpajęczynówkowe bo na zewnatrzoponowe się nie zgodziłam całość trwała 15 minut potem 24h leżenia z workiem piasku i pionizacja i dopiero na 3 noc mi dali dziecko.
Pozazdrościć 😊Ja byłam pionizowana po 6 godzinach po cc i znieczuleniu ogólnym a córkę dostałam rano na drugi dzień
 
reklama
Do góry