reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

@Mouse86 wiekszosc dziewczyn podaje datę porodu wyliczona z OM a co co cesarkę to każda z nas ma inna sytuacje i dziewczyny które już raz rodziły przez cc w większości maja tez drugi raz cc stad wiemy. Teraz w tym szpitalu co miałam pierwsze cc podobno pionuzuja już po kilku godzinach wiec jestem ciekawa co to będzie . Właśnie mąż przywiózł mi hamburgera rany ale smakował chyba będę niezłe tyć w tej ciąży jak będzie mnie dalej tak karmił 😁
Nie no, chyba wczesniejsze cc nie jest z góry wskazaniem do cc? Pierwsza ciąża u mnie zakończona nagłą cesarką ale chciała bym znowu próbować naturalnie, bardzo chce tego doświadczyć... czuje straszny żal, ze przez pierwsze godziny po operacji nie mogłam nawet spojrzeć na córkę :( nie pamietam nawet pierwszego płaczu
 
reklama
W szpitalu w Sosnowcu tak jak za pierwszym razem moja lekarska tam pracuje. Chyba ze po drodze go zamkną bo takie chodzą plotki.
Ostatnio mało porodów się odbywa hm może dlatego
Tam można rodzic na gazie rozweselającym jak ostatnio czytałam 🤔 ale to naturalnie
 
U mnie dzisiaj bez wymiotów . Ale za to jakieś tam kłucia w podbrzuszu , brzuch pobolewa trochę i brak siły ☺️ czasami czuję się jak bym była już w 9 miesiącu i mogła bym całe dnie leżeć 😁nie mam siły na jakiekolwiek większe wyjścia .. nawet na spacer ciężko mi dupę ruszyć 😁
Kłucia i pobolewania to znak, ze macica się powieksza i przygotowuje a zmęczenie bo na tym etapie większość energi idzie do maleństwa które w ekspresowym tempie teraz rośnie, z drugim trymestrze powinnaś,y odzyskać siły na tak zwane powolne początki wicia gniazdka 😅😅
 
Nie no, chyba wczesniejsze cc nie jest z góry wskazaniem do cc? Pierwsza ciąża u mnie zakończona nagłą cesarką ale chciała bym znowu próbować naturalnie, bardzo chce tego doświadczyć... czuje straszny żal, ze przez pierwsze godziny po operacji nie mogłam nawet spojrzeć na córkę :( nie pamietam nawet pierwszego płaczu
Poród naturalny jest naprawdę wyjątkowy ale to szycie krocza pamiętam do dziś....
 
Na samym początku tętno jest zbliżone do naszego, rozkręci się, zobaczysz :) to później bije jak szalone 😅😅
Byłam w szpitalu bo dostałam brązowych plamień. Oczywiście opieprzyli mnie bo •z czymś takim się nie przyjeżdża•, zrobili mi badanie na fotelu, usg... serce dalej wolno bije ale lekarzowi się nie chciało mierzyć bo stwierdził, ze to się ciężko mierzy 😔😔😔 zarodek ma mały przyrost :( 30.04 miał 42 mm teraz ma 49mm ale z tego co widzę, lekarz źle zmierzył jego długość bo nie jest zmierzone całe dziecko a tak jakby w poziomie 😔
 
Byłam w szpitalu bo dostałam brązowych plamień. Oczywiście opieprzyli mnie bo •z czymś takim się nie przyjeżdża•, zrobili mi badanie na fotelu, usg... serce dalej wolno bije ale lekarzowi się nie chciało mierzyć bo stwierdził, ze to się ciężko mierzy 😔😔😔 zarodek ma mały przyrost :( 30.04 miał 42 mm teraz ma 49mm ale z tego co widzę, lekarz źle zmierzył jego długość bo nie jest zmierzone całe dziecko a tak jakby w poziomie 😔
No to moja tez ostatnio tak na odwal zmierzyła... Jak masz możliwość to zapisz się prywatnie i głowa do góry :) będzie dobrze :) zaufaj matce naturze :)
 
Byłam w szpitalu bo dostałam brązowych plamień. Oczywiście opieprzyli mnie bo •z czymś takim się nie przyjeżdża•, zrobili mi badanie na fotelu, usg... serce dalej wolno bije ale lekarzowi się nie chciało mierzyć bo stwierdził, ze to się ciężko mierzy 😔😔😔 zarodek ma mały przyrost :( 30.04 miał 42 mm teraz ma 49mm ale z tego co widzę, lekarz źle zmierzył jego długość bo nie jest zmierzone całe dziecko a tak jakby w poziomie 😔
Mi też źle zmierzyli w szpitalu. Poszłam na wizytę kilka dni później, do swojego lekarza i było w porządku
 
Nie no, chyba wczesniejsze cc nie jest z góry wskazaniem do cc? Pierwsza ciąża u mnie zakończona nagłą cesarką ale chciała bym znowu próbować naturalnie, bardzo chce tego doświadczyć... czuje straszny żal, ze przez pierwsze godziny po operacji nie mogłam nawet spojrzeć na córkę :( nie pamietam nawet pierwszego płaczu
Na dzień dzisiejszy muszę mieć drugie cc i przyjmuje to do wiadomości nie chce na sile ryzykować za dużo mam do stracenia.
 
reklama
Do góry