reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
Ja siedzę przed gabinetem, jest trochę opóźnienia, dawno się tak nie denerwowalam, pracuję w aptece i też wolałabym iść na l4 ale nie wiem co lekarz na to...
 
Magda_krk, bardzo Ci współczuję. Po przeczytaniu Twojej historii zaczęłam się zastanawiać, czy powinnam pracować. Lekarz pozwolił, ale powiedział, że jak zauważę w przedszkolu jakiekolwiek zarażenia wirusem (nie tylko covid) od razu mam uciekać na zwolnienie. Z drugiej strony, to moje pierwsze dziecko, nie chciałabym tyle czasu siedzieć w domu, bo za dużo wtedy rozmyślam i szukam. W pracy nie mam na to czasu. Chciałabym pracować do lipca, wtedy rozpoczynają się wakacje i czas urlopów.
Ja dziś czuje się lepiej. Żołądek nie daje objawów jakby był kamieniem, mdli mnie delikatnie. Ale dziś bardzo dużo piłam, rano zjadłam bułkę w łóżku, więc może to pomogło?
Wierzę, że dotrwamy do grudnia ☺️
Dzieci mogą być nosicielami wirusów, zanim pojawią się u nich objawy. To moja druga ciążą, w lutym poronilam pierwszą, dlatego od razu rzuciłam pracę w szkodliwych warunkach, w drugiej pracy jestem na L4 ciążowym. Czasem warto dmuchać na zimne.
 
Dziewczyny korzystajcie z chorobowego odpoczywajcie jedt płatny 100% wiec się nie zastanawiajcie tylko bierzcie ,ciąża magiczny czas a i samopoczucie będzie rano zawsze lepsze ze nie trzeba wstawać do pracy😊 (Ja mam 10 miesięczna córkę wiec już nie poleniuchuje bo jest co robić przy niej ) ale te co będą mieć pierwsze dziecko uciekajcie na L4 i cieszcie się wolna chwila😊
 
reklama
Do góry