reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Nie wiem. Nigdy się nad tym nie zastanawiałam, po prostu w poprzedniej ciąży lekarz mi je zalecił więc brałam i teraz też biorę.
Wiem że prenatal też zawiera żelazo więc może wszystkie witaminy mają go w składzie?🤷🤔
Wlasnie dziewczyny, moze znacie jakieś produkt który nie zawiera żelaza, bo mam je podwyższone, więc nie mogę go dodatkowo suplementowac.
 
reklama
Dziewczyny mam coraz gorsze mdłości, dzis 7+5 i tak jak mogłam zjeść jakaś bułkę z dżemem ostatnio rano, czy z serem, tak dzis już nie mam mowy o bułce, tylko płatki z mlekiem, a i tak cofa mi sue co łyżkę:( mam nadzieje, ze maluszek sobie grzecznie rośnie!

Jak u was z Mdłościami- gorzej lepiej?
U mnie gorzej właśnie. Mam problem z bułkami, chlebem nawet tak jak Ty. Mleka nie mogę, bo pali mnie zgaga o jest jeszcze gorzej. Mam nadzieję, że to się skończy.... Bo jestem wykończona
 
Dziewczyny mam coraz gorsze mdłości, dzis 7+5 i tak jak mogłam zjeść jakaś bułkę z dżemem ostatnio rano, czy z serem, tak dzis już nie mam mowy o bułce, tylko płatki z mlekiem, a i tak cofa mi sue co łyżkę:( mam nadzieje, ze maluszek sobie grzecznie rośnie!

Jak u was z Mdłościami- gorzej lepiej?
Ja dziś o 3 się obudziłam, źle się czułam, przewracałam się, już myślałam że nie zasnę... Wstałam o 7 i też słabo ale jakoś działam. Zjadłam śniadanko, pije zimną a wodę z cytryna
 
ja dziś też wizytowałam toaletę po zjedzeniu bułki z masłem :( okropnie się czuje. Jestem zmęczona a spać nie mogę i budzę się o 3-4. W ciągu dnia bym się pokładała ale nie bardzo mogę. Ja zamierzam powiedzieć córce i dziadkom najbliższym po kolejnym usg - to będzie około 8t. Wszystko może się wydarzyć ale ciężko taki stan utrzymać w tajemnicy jak mi się nawet nie chcę do teściów zadzwonić a co dopiero pójść.
 
Dziewczyny mam coraz gorsze mdłości, dzis 7+5 i tak jak mogłam zjeść jakaś bułkę z dżemem ostatnio rano, czy z serem, tak dzis już nie mam mowy o bułce, tylko płatki z mlekiem, a i tak cofa mi sue co łyżkę:( mam nadzieje, ze maluszek sobie grzecznie rośnie!

Jak u was z Mdłościami- gorzej lepiej?
U mnie wróciły... Miałam 1,5 dnia w miarę spokoju i wczoraj po obiedzie tragedia 🤢 w nocy spać nie mogłam... Też mi nawet bułki nie wchodzą... Mam dziś wieczorem wizytę 😊
 
Witam !Chyba ta noc dla wszystkich ciężka. 10 razy się budzialam tak mi było niedobrze 🤢... kurde tragedia, już zapomniałam jak początki ciąży są trudne...12 lat to dość dawno ... trzymam kciuki za wszystko dzisiejsze wizyty 👍miłego dnia dziewczyny 😁
 
reklama
Do góry