reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Witam !Chyba ta noc dla wszystkich ciężka. 10 razy się budzialam tak mi było niedobrze 🤢... kurde tragedia, już zapomniałam jak początki ciąży są trudne...12 lat to dość dawno ... trzymam kciuki za wszystko dzisiejsze wizyty 👍miłego dnia dziewczyny 😁
Dokładnie mam tak samo, pamiętałam że wymioty ale że aż tak to już nie :D U mnie też 12 lat. Jak się urodzi fasolka to w sumie będzie 13 :O
 
reklama
Dokładnie mam tak samo, pamiętałam że wymioty ale że aż tak to już nie :D U mnie też 12 lat. Jak się urodzi fasolka to w sumie będzie 13 :O
moi chłopcy skończyli 11 lat w kwietniu. U mnie wpadka po blizniakch dzieci nie planowałam. Do tego jestem po rozwodzie i mam nowego partnera także totalne zaskoczenie 😉 ...zycie potrafi zaskoczyć
 
Ja też pierwszą ciążę miałam udaną i mam 5 letnią córeczkę, drugą ciążę poroniłam i teraz trzecia ciąża. I powiem ci że poza lękiem o kolejne poronienie to czuję się fantastycznie, nie mam bardzo uciążliwych dolegliwości, czasem zdarzy się że mnie troszkę mdli ale wystarczy że coś zjem, i bolą mnie piersi😉
Mnie też nie mdli:) z 1 dzieckiem mdłości miałam dopiero koło 3 miesiąca ale trwały krotko:) troche piersi są bardziej wrażliwe i straszne mam humorki.
 
Biedaczki... Mnie na szczęście wymioty nie męczą..nie znam tego i z pierwszej ciąży.. dlatego ściskam mocno i trzymam kciuki🤗🤗🥰🥰
 
Cześć dziewczyny strasznie się martwię od wczoraj 😔 nie mam objawów ... tylko cycki bolą jak dotknę 🙁 to chyba już wole jak mi nie dobrze 😔
 
moi chłopcy skończyli 11 lat w kwietniu. U mnie wpadka po blizniakch dzieci nie planowałam. Do tego jestem po rozwodzie i mam nowego partnera także totalne zaskoczenie 😉 ...zycie potrafi zaskoczyć
Moja córka też skończyła w kwietniu 11 i też jestem po rozwodzie...ale ja chciałam zawsze trójkę, czyli jeszcze dwójkę tym bardziej, że znalazłam wreszcie odpowiedniego kandydata na ojca😁🥰 my się staraliśmy jakieś półtora roku i okazało się, że mam podwyższone hormony tarczycowe... Zaczęłam brać tabletki i się udało 😁 a już lekarz straszył mnie, że za dużo tych jajeczek już nie mam🥺
 
reklama
Cześć dziewczyny strasznie się martwię od wczoraj [emoji17] nie mam objawów ... tylko cycki bolą jak dotknę [emoji853] to chyba już wole jak mi nie dobrze [emoji17]
Ewelinka objawy raz są, raz ich nie ma, myślę że to normalne, nie ma się co martwić na zapas, stres jest napewno gorszy niż brak objawów... Nie przejmuj się, jutro znów się gorzej poczujesz, wrócą mdłości i będzie ok[emoji6] ale to zabrzmiało.... No ale sama prawda[emoji6]
 
Do góry