reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
A jak dziś na innej grupie dla staraczek które już mają dzieci ( gdzie de facto udzielają się cały czas babeczki co już zaszly w ciążę) pojawiła się jedna z tych niemiłych i znowu naskoczyła na mnie to podziękowałam, trudno, chciała bym śledzić losy niektorych dziewczyn, ale jak nie mogę się odezwać to wole nawet nie obserwować, szkoda nerwów, gra nie warta świeczki.

No dobra, już mi lepiej, wywaliłam z siebie ten żal, zakopałam i idziemy do przodu :)
Na staraczkach panuje wybitna agresja, po tym jak niektóre naskakiwaly na inne dziewczyny, miałam wrażenie, że mają jakieś zaburzenia psychiczne. Bo to nie jest normalne, żeby na internetach z takim jadem innych atakować. Ja od poronienia jestem na wątku "ciąża po poronieniu" a tam dziewczyny są cudowne, wyrozumiałe, jest ogromne wsparcie i trzymanie kciuków. Nigdy w życiu nie byłam na żadnym forum aż do poronienia. Mi też się czasem podnosi ciśnienie jak jakas agresywna ze staraczek najpierw zwyzywała dziewczynę, że jest szalona, że za szybko test robi. Jak skomentowałam, że to wcale nie szalenstwo bo ja na tydzień przed @ miałam dwie wyraźne kreski to mnie zwyzywała, że jestem okrutna, jak mogę tak pisać bo się dziewczyny dłużej staraja i nie mają takich kresek, żebym spieprzała z moimi wypocinami 🤣🤣 Tak mnie nawyzywała, że też byłam w szoku jak Ty, ale stwierdziłam, że to jest tylko forum, na które nie muszę wchodzić i dyskutować z wariatkami😅 A ta dziewczyna zwyzywana od szalonych, nienormlanych okazało się, że miała rację, test wyszedł szybko pozytywny i jest teraz w ciąży.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Na staraczkach panuje wybitna agresja, po tym jak niektóre naskakiwaly na inne dziewczyny, miałam wrażenie, że mają jakieś zaburzenia psychiczne. Bo to nie jest normalne, żeby na internetach z takim jadem innych atakować. Ja od poronienia jestem na wątku "ciążą po poronieniu" a tam dziewczyny są cudowne, wyrozumiałe, jest ogromne wsparcie i trzymanie kciuków. Nigdy w życiu nie byłam na żadnym forum aż do poronienia. Mi też się czasem podnosi ciśnienie jak jakas agresywna ze staraczek najpierw zwyzywała dziewczynę, że jest szalona, że za szybko test robi. Jak skomentowałam, że to wcale nie szalenstwo bo ja na tydzień przed @ miałam dwie wyraźne kreski to mnie zwyzywała, że jestem okrutna, jak mogę tak pisać bo się dziewczyny dłużej staraja i nie mają takich kresek, żebym spieprzała z moimi wypocinami 🤣🤣 Tak mnie nawyzywała, że też byłam w szoku jak Ty, ale stwierdziłam, że to jest tylko forum, na które nie muszę wchodzić i dyskutować z wariatkami😅
Szok :o ale zazdroszczę podejścia, ja jestem strasznym wrażliwcem i wszystko strasznie przeżywam, no taka fala stresu dziś mi poszła do podbrzusza, ze aż się przestraszyłam, ze tym razem nie będzie to biochem a wczesne poronienie... na szczęście już wszystko dobrze i humor wrócił na dobre tory, po prostu koniec z tamtymi grupami, to jest miejsce dla mnie, tylko szkoda, bo niektóre dziewczyny były cudowne a teraz nie wiem co u nich, ale trudno, dalej trzymam za nie kciuki, żeby spełniły się ich marzenia :)
 
Wykres
TSH0,24uIU/ml0,385,33LWykres
  • Kobiety ciężarne:
  • I trymestr: 0,01-2,32
  • II trymestr: 0,10-2,35
  • III trymestr: 0,10-2,65
  • Zgodne z zaleceniami Zespołu Ekspertów do spraw Opieki Tyreologicznej w ciąży.
 
reklama
Do góry