reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Miałam 2,73 potem dwa dni później zrobiłam znów i miałam 2,6 od tamtej pory czyli tydzień biorę codziennie jedna tabletkę. W następnym tygodniu pójdę sprawdzić , przed lekarzem. Pewnie że to do wyregulowania jest. Mi się wydaje że jak wcześniej nie było problemów z tsh to chwila i po lekach spadnie. Zobaczysz !
Mam dzisiejsze wyniki i spadło do 4,53, wczoraj 6,61. Pora pobrania podobna. Dziś byłam po pierwszej tabletce w trakcie badania. W ciągu 0,5 h od tabletki tyle spadło?? Aż jestem w szoku. Zobaczymy jutro u emi :) sprawdziłam dziś ft3 i ft4 i w normie
 
reklama
Dziewczyny jak czytam o tych Waszych mdłościach to zaczynam się bać [emoji85] z początku większość z Nas tutaj uskarżała się na brak objawów a teraz powoli prawie każdą dopadają, boje się że będę następna [emoji23][emoji23][emoji23]
Mdlosci są bardzo dobrym objawem, podobno. 🙂 Ja się wolę męczyć, przynajmniej wiem, że wszystko ok. 🙂 U mnie są już zakwasy na brzuchu i popękane naczynka wokół oczu - wysiłek jak przy Chodakowskiej. 😉
 
Mdlosci są bardzo dobrym objawem, podobno. 🙂 Ja się wolę męczyć, przynajmniej wiem, że wszystko ok. 🙂 U mnie są już zakwasy na brzuchu i popękane naczynka wokół oczu - wysiłek jak przy Chodakowskiej. 😉
Ja też cieszę się z tych mdłości, jakkolwiek to zabrzmi. Wierzę, że coś tam w organizmie się dzieje i mnie to uspokaja 😏
 
Dziewczyny,

Powiedzcie mi czy to jest Wasza pierwsza ciąża, czy może macie już dzieci? ;)
Jestem też bardzo ciekawa kiedy Wam wyskoczył brzuszek.. ja do super szczupłych nie należę, boje się za dużo przytyć i jestem też ciekawa kiedy będzie widać moją ciążę. To moja pierwsza ;)
 
Dziewczyny,

Powiedzcie mi czy to jest Wasza pierwsza ciąża, czy może macie już dzieci? ;)
Jestem też bardzo ciekawa kiedy Wam wyskoczył brzuszek.. ja do super szczupłych nie należę, boje się za dużo przytyć i jestem też ciekawa kiedy będzie widać moją ciążę. To moja pierwsza ;)
To moja pierwsza ciąża i coś mi się wydaje, że dosyć szybko pojawi się brzuszek, z tego względu, że jestem bardzo szczupła. Ciekawi mnie ile przytyję! Który to już tydzień?
 
Dziewczyny,

Powiedzcie mi czy to jest Wasza pierwsza ciąża, czy może macie już dzieci? ;)
Jestem też bardzo ciekawa kiedy Wam wyskoczył brzuszek.. ja do super szczupłych nie należę, boje się za dużo przytyć i jestem też ciekawa kiedy będzie widać moją ciążę. To moja pierwsza ;)
Mam już córeczkę 3,5 roku przytyłam z nią z 18 kg 🤣 (start 49 kg rozwiązanie w 38 tyg 67 ) jak paczek wyglądałam🤣 moja bratowa jest teraz w 4,5 miesiąca ciąży i kurde nic po niej nie widać maleńki brzuszek, a też jest szczupła, tylko wysoka... Teraz też zaczynam z 49 kg więc zobaczymy🤣
 
reklama
Dziewczyny,

Powiedzcie mi czy to jest Wasza pierwsza ciąża, czy może macie już dzieci? ;)
Jestem też bardzo ciekawa kiedy Wam wyskoczył brzuszek.. ja do super szczupłych nie należę, boje się za dużo przytyć i jestem też ciekawa kiedy będzie widać moją ciążę. To moja pierwsza ;)
To moja pierwsza ciąża, a niedługo skończę 36 lat. Tak więc jestem "starą pierwiastką" 😉
Wg aplikacji 6+7. Ale podejrzewam, że ciąża jest ciut młodsza.
Jutro o 15:20 pierwsza wizyta.
 
Do góry