reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Ja zaczynam z 74..., mam 162 wzrostu. Ostatni raz tyle wazylam przed 2gim porodem... Mam zamiar teraz nie przytyć nic, przeszłam już a dietę i zobaczymy.
 
reklama
Dziewczyny,

Powiedzcie mi czy to jest Wasza pierwsza ciąża, czy może macie już dzieci? ;)
Jestem też bardzo ciekawa kiedy Wam wyskoczył brzuszek.. ja do super szczupłych nie należę, boje się za dużo przytyć i jestem też ciekawa kiedy będzie widać moją ciążę. To moja pierwsza ;)
To moja 3 ciąża. Na pokładzie córka 7 lat i synek 8 i pół miesiaca😁. W każdej ciąży 20 kg na plusie . Tylko każda ciąża zaczynam.z inna waga startowa . Obecnie 70 kg mam nadzieję że teraz tyle nie urosne 🤣🤣🤣🤣 A brzuszek to tak około 4 mc było troszkę widać
 
Dziewczyny,

Powiedzcie mi czy to jest Wasza pierwsza ciąża, czy może macie już dzieci? ;)
Jestem też bardzo ciekawa kiedy Wam wyskoczył brzuszek.. ja do super szczupłych nie należę, boje się za dużo przytyć i jestem też ciekawa kiedy będzie widać moją ciążę. To moja pierwsza ;)
To moja trzecia ciąża. W pierwszej podbrzusze wypchnęło mi od 7 tyg i od 7 już nosiłam ciazowki bo w nic się nie dopinalam, a w 12 czułam pierwsze bąbelkowe ruchy 😱 przytyłam 23 kg 🤦🏼‍♀️ Na początku byłam szczupła stad tak wszystko szybko czułam i macica skręciła się w prawa stronę, wiec miała tam ciasno i mocno wypchnęło i czułam. Druga straciłam, nic nie przytyłam. A teraz 5+3 i mam podbrzusze wypukłe. Chyba taka moja uroda. Ale jeszcze się w spodnie dopinam, tylko bielizna ciśnie.
 
Cześć dziewczyny, na wstępie gratuluję wszystkim przyszłym mamom. Czy przyjmiecie mnie do swojego zacnego grona? W tamtym tygodniu zrobiłam test ciążowy i ujrzałam 2 kreseczki. I jestem przerażona, bo w tamtym roku miałam puste jajo płodowe, a później drugi raz poroniłam. Gdy spóźniał mi się okres, pomyślałam, że mam menopauzę, bo od jakiś 3 tygodni strasznie męczyła mnie straszna suchość w ustach. Mąż zaśmiał się, że pewnie mam menopauzę, weszłam w internet i oczywiście była to jedna z przyczyn suchości... Nie byłam jeszcze u lekarza. Umówiłam się dość późno, bo aż na początku maja. Stwierdziłam, że w poprzedniej ciąży biegałam co tydzień do lekarza i robiłam mnóstwo badań a i tak nic to nie dało. W ogóle nie rozmawiamy z mężem o ciąży, żeby w razie najgorszego, mniej cierpieć, choć nie wiem czy da się mniej...
Pozdrawiam Was serdecznie i życzę wszystkim szczęśliwego rozwiązania.
 
1sza ciaza- start z 55kg skończyłam na 74, brzuch widoczny koło 5tc
2ga ciaza- start z 67kg skończyłam na 74, brzuch już widziałam na początku 4 miesiąca. Schudłam do 56kg i przez tą pandemię i totalny brak ruchu mam 74kg... Więc jest silne postanowienie diety i ruchu jak lekarz pozwoli, ale spodziewam się cukrzycy ciążowej więc raczej ruch będzie wskazany.
 
Ja zaczynam za wagi 58 i 170 cm ,niestety przez lockdown trochę brzuszka złapałam i celulitu na dupska ,to moja pierwsza ciąża ,plan był do listopada zejść do 55 i zacząć starania większe o malucha ,plany się przyspieszyły wiec startuje jak dla mnie z największej wagi jaka kiedykolwiek miałam (wiem kobiety ze śmiesznie to brzmi )ale ja od zawsze szczupła bez większego wysiłku jestem ciekawa ile przytyje w ciąży 😎😎😎staram się na razie nie zapychać i nie dogadzać cukrem😊
 
reklama
Do góry