reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
u mnie tez ciezko, jak mam zjeść cos z rana, to stoję przy lodowce i odrzuca mnie od wszystkiego, po wodzie mi się aż cofa, pomaga mi woda z cytryna, ale tak duuzo jej i chyba magnez z b6 z tego co odkryłam
U mnie na razie ustało 😊po przebudzeniu nie wstaje od razu z łóżka ,jak wstaje jem bardzo mału posiłek ,biorę cały zestaw suplementów ,i staram się co 2-3 godziny coś przegryzać zdrowego ,ten tydzień jest o wiele lżejszy niż poprzedni ,w tamtym ledwo chodziłam ,podobno migdały pomagają i napar z imbiru ,będę jeszcze tego próbować jak mdłość znowu będą bardzo dokuczać.
 
No babeczki! Jest progres od ostatniej wizyty 😍
Dziś 5+3 i widoczny zarodek 2 mm ❤️

Za 7-10 dni mam przyjść, żeby zobaczyć serducho!🥰
 

Załączniki

  • usg 2.jpg
    usg 2.jpg
    919 KB · Wyświetleń: 79
Stres jak najbardziej wpływa na podniesienie hormonów więc spokojnie kochane ;) szwagierce TSH skoczyło w 6 miesiącu i też była przerażona ale jest dobrze. Dostała leki od razu i dzieciątko zdrowe ma już prawie roczek.
 
reklama
To znaczy, że zaczyna krwawić.

Brakiem zarodka się nie przejmuje, bo wiem, że to normalne, bardziej martwi mnie ten bolący jajnik. Mam nadzieję, że torbiele się wchłoną, że nie okaże się pozamaciczna przy okazji wewnątrzmacicznej. Za tydzień w poniedziałek kolejna kontrola i ponownie zmierzy cysty i na tej podstawie zadycyduje co dalej. Liczę na to, że wszystko będzie dobrze 🙂
tez mam torbielke tylko ze jedna , ok 3 na 4 cm i tez czekam aż się wchłonie. 3 mam kciuki żeby się nam to zmniejszyło i potem wchłonęło 🙂
 
Do góry