reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
Mi się chyba powoli zaczynają mdłości...niby mnie mdli, niby nie...trochę mam stres, bo ja zawsze byłam wrażliwa na zmiany hormonalne i niestety mój żołądek to kocha 🤦 narazie kocham wodę z ogórków kiszonych i całą resztę takich przyjemności. Słodkie może nie istnieć. ..tylko kiszonki i woda 😂 koło piątku pewnie poznam swoje nowe oblicze 😂 jak beta dojdzie do ok. 3000
 
Mi się chyba powoli zaczynają mdłości...niby mnie mdli, niby nie...trochę mam stres, bo ja zawsze byłam wrażliwa na zmiany hormonalne i niestety mój żołądek to kocha 🤦 narazie kocham wodę z ogórków kiszonych i całą resztę takich przyjemności. Słodkie może nie istnieć. ..tylko kiszonki i woda 😂 koło piątku pewnie poznam swoje nowe oblicze 😂 jak beta dojdzie do ok. 3000
Ja od tygodnia ogórki kiszone daję do wszystkiego:)
 
no to rowniez moja 3 .... ehhh a jak szczotkujesz na sucho???
Brzuch, kolistymi ruchami stopniowo coraz mniejszymi do wewnątrz, a uda od kolana w górę ciągłymi ruchami. Działa cuda ;) mi w listopadzie stuknie 30, córka ma 5 lat, a syn 2. Mam nadzieję, że dogadają się z maluchem tak dobrze, jak do tej pory między sobą :)
 
Dziewczyny jak czytam o tych Waszych mdłościach to zaczynam się bać [emoji85] z początku większość z Nas tutaj uskarżała się na brak objawów a teraz powoli prawie każdą dopadają, boje się że będę następna [emoji23][emoji23][emoji23]
 
reklama

Załączniki

  • 0C9940B5-A6A7-40B7-AD1B-0FE72DCC344D.jpeg
    0C9940B5-A6A7-40B7-AD1B-0FE72DCC344D.jpeg
    1,4 MB · Wyświetleń: 45
Do góry