reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Dziewczyny,

Powiedzcie mi czy to jest Wasza pierwsza ciąża, czy może macie już dzieci? ;)
Jestem też bardzo ciekawa kiedy Wam wyskoczył brzuszek.. ja do super szczupłych nie należę, boje się za dużo przytyć i jestem też ciekawa kiedy będzie widać moją ciążę. To moja pierwsza ;)
Moja druga ciąża:)
W pierwszej przytyłam 12kg brzuszek pokazał się w 7miesiacu dopiero
Sesję brzuszkowa mialam w 9miesiacu by cokolwiek było widać
 
reklama
Brzuch, kolistymi ruchami stopniowo coraz mniejszymi do wewnątrz, a uda od kolana w górę ciągłymi ruchami. Działa cuda ;) mi w listopadzie stuknie 30, córka ma 5 lat, a syn 2. Mam nadzieję, że dogadają się z maluchem tak dobrze, jak do tej pory między sobą :)
Ja juz 36 takze tym bardziej wypada cos ogarnac :D zmotywowalas mnie!
 
Mam już córeczkę 3,5 roku przytyłam z nią z 18 kg 🤣 (start 49 kg rozwiązanie w 38 tyg 67 ) jak paczek wyglądałam🤣 moja bratowa jest teraz w 4,5 miesiąca ciąży i kurde nic po niej nie widać maleńki brzuszek, a też jest szczupła, tylko wysoka... Teraz też zaczynam z 49 kg więc zobaczymy🤣
 
reklama
Do góry