reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
Dziewczyny jestem w 6 tygodniu i odczuwam ból podbrzusza i jajnika raz prawy raz lewy, czy to normalne? w piątek idę do lekarza wiec na pewno zapytam
 
Dziewczyny, jak Was ten brzuch Pobolewa? Ja już mam w domu 7 latke prawie i pamiętam, że z nią w ciąży strasznie panikowałam. Teraz tylko zrobiłam betę i progesteron i chyba powtorze betę po 48h? Rozmawiałam z taką stara emerytowana położną, mówiła mi że po 48 h nie wzrośnie tylko czekać tydzień.
 
Dziękuję za odpowiedź :) Ja jeszcze nie byłam na USG, jestem dopiero 4+6, więc czekam do 6+kilka, żeby zobaczyć upragnione serduszko. Zazdroszczę, że już to przeżyłaś :) Wyobrażam sobie, jaki to musi być piękny moment <3 Na razie miałam po becie tylko teleporadę, w której lekarz zobaczył, że w wyniku jest ciąża i właśnie wypisał mi skierowania na resztę badań. Z nimi mam się udać na wizytę do ginekolog prowadzącej i pewnie wtedy będzie UGS :)
Miałam plemienia i mnie 3 dni wcześniej przyjął☺ tez czekałam o czekałam🙂 ale jak już zobaczyłam że serduszko bije to się trochę uspokoiłam 🙂 kolejną wizytę mam 28 kwietnia 🙂 więc szybko 🙂
 
Dziewczyny, jak Was ten brzuch Pobolewa? Ja już mam w domu 7 latke prawie i pamiętam, że z nią w ciąży strasznie panikowałam. Teraz tylko zrobiłam betę i progesteron i chyba powtorze betę po 48h? Rozmawiałam z taką stara emerytowana położną, mówiła mi że po 48 h nie wzrośnie tylko czekać tydzień.
Ja robiłam dokładnie po 48h🙂 powinna przynajmniej 60%-100% pójść w górę 🙂
 
reklama
Do góry