reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Jak już byłaś u lekarza na USG to nie musisz robić bety 🙂 też wczoraj dostałam taką listę badań do zrobienia🙂 wczoraj byłam w 6+1 i biło juz serduszko☺ 6 grudnia mam termin 🤣 trzymam kciuki
Dziękuję za odpowiedź :) Ja jeszcze nie byłam na USG, jestem dopiero 4+6, więc czekam do 6+kilka, żeby zobaczyć upragnione serduszko. Zazdroszczę, że już to przeżyłaś :) Wyobrażam sobie, jaki to musi być piękny moment <3 Na razie miałam po becie tylko teleporadę, w której lekarz zobaczył, że w wyniku jest ciąża i właśnie wypisał mi skierowania na resztę badań. Z nimi mam się udać na wizytę do ginekolog prowadzącej i pewnie wtedy będzie UGS :)
 
reklama
Ja poroniłam w czerwcu, dziś jestem aż nadto spokojna. Czuje, ze wszystko będzie dobrze :) dziś zaczęło mnie mdlic do tego stopnia, ze bałam się odejść daleko od toalety 🤢 cały czas boli podbrzusze i trochę piersi raz mocniej raz słabiej. Zupełnie inaczej piersi niż w poprzednich ciążach. Trzeba myśleć pozytywnie, stres naprawdę bywa zabójczy. Poprzednia właśnie przez stres straciłam. Teraz spokój przede wszystkim i pozytywne nastawienie mimo naprawdę trudnych doświadczeń ubiegłego roku, z których się jeszcze nie podniosłam. Ale wierze, ze limit pecha i nieszczęść wyczerpałam a moje kochane Anioły czuwają, żeby tym razem było dobrze :)
Gusia, na pewno będzie dobrze tym razem, super, że myślisz pozytywnie :)
 
Dziewczyny ja mam wizytę dziś 15.30 jestem w 5tyg 3 dni wiem ze szybko miałam ja przekładać ale zrobiłam badania tarczycy progesteronu bety itp idę na analizę będę spokojniejsza. Mam nadzieje ze wszystko będzie dobrze tym bardziej ze tsh mam lekko powyżej normy i ten progesteron w piątek 27 dziś 25. Buziaki
 
Hej. U mnie lekki bol podbrzusza i bol piersi.
Ale dziś pogoda nie pomaga i spać bym mogła cały dzień a w domu dwoje dzieci i praca zdalna 🙄🙈
ooo podziwiam z ta praca przy dwojce dzieci.... Ja tez mam dwojke w domu ale przynajmniej tyle, ze jestem jeszcze na macierzynskim....Jakos ogolnie mam problem ze skupieniem sie a sily witalne zerowe....
 
ooo podziwiam z ta praca przy dwojce dzieci.... Ja tez mam dwojke w domu ale przynajmniej tyle, ze jestem jeszcze na macierzynskim....Jakos ogolnie mam problem ze skupieniem sie a sily witalne
Ogólnie tragedii nie ma bo corka 9 lat a młody 3.5 więc. Aniela trochę się z nim bawi czy zrobi coś do jedzenia lub poda picie jak ja akurat nie mogę. Ale nie ukrywam że wieczorem padam 🙈
 
Dziewczyny ja mam wizytę dziś 15.30 jestem w 5tyg 3 dni wiem ze szybko miałam ja przekładać ale zrobiłam badania tarczycy progesteronu bety itp idę na analizę będę spokojniejsza. Mam nadzieje ze wszystko będzie dobrze tym bardziej ze tsh mam lekko powyżej normy i ten progesteron w piątek 27 dziś 25. Buziaki
daj znac po! Ja byłam 5+5 niestety nie było jeszcze serduszka, ale ma trochę spokoju, ze by był pusty pęcherzyk
 
reklama
Kochana, a można wiedzieć, czemu dostałaś zakaz od lekarza? My się z mężem kochamy, więc teraz trochę się zestresowałam.
To chyba bardziej profilaktyka, biorę też luteinę dopochwową. Ogólnie to ja sama nie chce, w ciąży wszystko jest bardziej ukrwione, łatwiej o jakieś plamienie, nie chce sobie dokładać stresu [emoji6]
 
Do góry