reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
Ja bym szczerze mówiąc najchętniej od razu poszła na zwolnienie :) Ten czas tak szybko leci, że chciałabym świadomie przeżyć pierwszą ciążę, poczytać, przygotować się, zrelaksować, porobić później wszelkie zakupy itp. :) W końcu się płaci te składki zdrowotne już 10 lat ;) Ale nie chcę za wcześnie dzielić się nowiną w pracy, no bo wiadomo... a jak już się podzielę, to jeszcze ze 2 miesiące zanim znajdą zastępstwo, poczekają aż przyjdzie i się wdroży itp. Ech... Także obstawiam 5 miesiąc. A jak u Was?
 
Ja to zawsze miałam trochę plamienia po badaniu 😉 to zależy czy jest delikatny
Kurczę ja dziś miałam tylko pobraną cytologię i badania z krwi, bez usg i boli mnie podbrzusze i widziałam delikatną plamkę różową.

Jakiś zalatany dzień dziś... Dokucza mi zgaga, zaparcia, wzdęcia a teraz do soboty codziennie pracuję i nie wiem czy dam radę :(
 
Ja bym szczerze mówiąc najchętniej od razu poszła na zwolnienie :) Ten czas tak szybko leci, że chciałabym świadomie przeżyć pierwszą ciążę, poczytać, przygotować się, zrelaksować, porobić później wszelkie zakupy itp. :) W końcu się płaci te składki zdrowotne już 10 lat ;) Ale nie chcę za wcześnie dzielić się nowiną w pracy, no bo wiadomo... a jak już się podzielę, to jeszcze ze 2 miesiące zanim znajdą zastępstwo, poczekają aż przyjdzie i się wdroży itp. Ech... Także obstawiam 5 miesiąc. A jak u Was?
Ja też nie chcę mówić jeszcze mówić w pracy. Dlatego raczej, jeśli na wizycie okaże się z jest ok, to zostanę w pracy na miesiąc/dwa. Od lipca L4 na pewno
 
Ja bym szczerze mówiąc najchętniej od razu poszła na zwolnienie :) Ten czas tak szybko leci, że chciałabym świadomie przeżyć pierwszą ciążę, poczytać, przygotować się, zrelaksować, porobić później wszelkie zakupy itp. :) W końcu się płaci te składki zdrowotne już 10 lat ;) Ale nie chcę za wcześnie dzielić się nowiną w pracy, no bo wiadomo... a jak już się podzielę, to jeszcze ze 2 miesiące zanim znajdą zastępstwo, poczekają aż przyjdzie i się wdroży itp. Ech... Także obstawiam 5 miesiąc. A jak u Was?
W pierwszej ciąży bylam na L4 już w 4tc 😁 a córka urodziła się w 43 tc odpoczywałam spacerowałam czytałam książki na potęgę obejrzałam wszystkie zaległe filmy i seriale i codziennie sprzątałam to był fajny czas 😉
 
W pierwszej ciąży bylam na L4 już w 4tc 😁 a córka urodziła się w 43 tc odpoczywałam spacerowałam czytałam książki na potęgę obejrzałam wszystkie zaległe filmy i seriale i codziennie sprzątałam to był fajny czas 😉
Ja bylam w 1 ciąży od 8 tyg na l4 i myslalam ze umre 😂 tak mi sie nudziło, jeszcze robili ocieplenie bloku. Ciemno, zafoliowane wszystko myslalam ze w depresje wpadne.
 
Dziewczyny, jak Was ten brzuch Pobolewa? Ja już mam w domu 7 latke prawie i pamiętam, że z nią w ciąży strasznie panikowałam. Teraz tylko zrobiłam betę i progesteron i chyba powtorze betę po 48h? Rozmawiałam z taką stara emerytowana położną, mówiła mi że po 48 h nie wzrośnie tylko czekać tydzień.
Brzuch pobolewa jak na okres. Nie wiem skąd to podejście tej położnej, ale właśnie ważny jest wzrost po 48 h i sprawdzenie czy jest w normie. W poprzedniej ciąży nie miałam prawidłowych przyrostów i skończyło się lyzeczkowaniem. Teraz dla mnie określenie przyrostów jest najważniejsze zanim usłyszę bicie serduszka. Jutro robię kolejna betę ;) mój pierwszy przyrost w tej ciąży określę :)
 
reklama
Do góry