reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
Dziewczyny, tez was tak mdli? Ogólnie powiem Wam, ze strasznie się boje, wiem ze 5+5 to wcześnie bardzo na serduszko, ale po poronieniu jest we mnie tyle strachu już:(

Czy któraś z was poroniła, jak sobie radzicie z lekiem?
Ja jestem po listopadowym poronieniu i mam lęk ale raczej dopuszczam do siebie tą myśl że teraz będzie już ok 🙂 musimy myśleć pozytywnie i się nie nakręcać 🙂
 
Dziewczyny mam głupie pytanie, czy ginekolog robiąc badanie usg w tak wczesnej ciąży nie ma prawa uszkodzić nic wkładając ta głowice ? Jakoś tak mnie naszło 😳
 
ooo podziwiam z ta praca przy dwojce dzieci.... Ja tez mam dwojke w domu ale przynajmniej tyle, ze jestem jeszcze na macierzynskim....Jakos ogolnie mam problem ze skupieniem sie a sily witalne zerowe....
Ja też mam 2 na pokładzie. 😁 i jeszcze na macierzyńskim. Ale jakoś właśnie mam siły witalne chce mi się sprzątać i wogule wszystko 😁😁😁
 
reklama
Do góry