reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
który tydzien i który dzień? Badalas betę? Gratulacje!
6+0 :) betę badałam tylko raz 29arca i była 528, nie powtaarzalm wyniku bo lekarz nic nie wspominał.. A ja sama nie chciałam się nakręcać. Chocisz tak myślę że może i mogłam zrobić. Dal karteczkę jakie badania zrobić rozed następna wizyta więc jutro zrobię :) jak myślicie jutro czy może za tydzień? Hmm
 
Dziewczyny ja mam wizytę dziś 15.30 jestem w 5tyg 3 dni wiem ze szybko miałam ja przekładać ale zrobiłam badania tarczycy progesteronu bety itp idę na analizę będę spokojniejsza. Mam nadzieje ze wszystko będzie dobrze tym bardziej ze tsh mam lekko powyżej normy i ten progesteron w piątek 27 dziś 25. Buziaki
Jestem po wizycie ciąża wygląda na zdrową jest ciałko żółte kolejna wizyta 29.04 ale dostałam na to lekkie podwyższone TSH euthyrox, luteinę w razie czego ( ostatnia ciążę poroniłam) i jakieś granulki jednorazowe do wypicia bo mam śladowe ilości leukocytów w moczu.
 
reklama
Do góry