reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
Również miłego dnia!

Ja się zapisałam na 30 kwietnia i to będzie 9 tyd równo 😊. Już sobię zrobię krew, mocz, tsh (w 1 ciąży wyszła mi niedoczynność) i glukozę na czczo.
 
Ja się dziewczyny nie mogę doczekać wizyty u lekarza 🙂 bardzo mnie to czekanie stresuje czy wszystko dobrze i w ogóle...
Tez tak mam, boje się cieszyć chociaż trochę bo w głowie mam ze jeszcze różne rzeczy się mogą okazać... czekam na wyniki drugiej bety i jak będzie w porządku przyrastać to może mnie to trochę uspokoi. Ale trzeba być dobrej myśli, musi być dobrze 😉
 
Ja się dziewczyny nie mogę doczekać wizyty u lekarza 🙂 bardzo mnie to czekanie stresuje czy wszystko dobrze i w ogóle...
Ja tak mialam z 1 ciążą. Bylam u lekarza w 6 tyg., potem w 8 i juz wtedy bylam na l4. Usg co 3 tyg, zawsze sie martwilam. Potem przyszly rozne rzeczy to juz w ogole ciagly płacz. A teraz calkiem inaczej do tego podchodzę i moj 2latek tez mi nie da myslec za bardzo 😂
 
Ja tak mialam z 1 ciążą. Bylam u lekarza w 6 tyg., potem w 8 i juz wtedy bylam na l4. Usg co 3 tyg, zawsze sie martwilam. Potem przyszly rozne rzeczy to juz w ogole ciagly płacz. A teraz calkiem inaczej do tego podchodzę i moj 2latek tez mi nie da myslec za bardzo 😂
Tak samo miałam w poprzedniej ciąży, identycznie, miałam krwiaka i niestety musiałam leżeć ale mam teraz 3,5 letnia córkę. Progesteron mam bardzo niski i już przed zajściem muszę brać duphaston...
 
reklama
Trzymam kciuki za Wasze pierwsze wizyty, doskonale rozumiem co czujecie. Dzisiaj mam swoją pierwszą i też jestem ciekawa co mi lekarz powie. Obstawiam, że w tym 5 tygodniu to za wiele nie zobaczę 😝 Miłego dzionka!
 
Do góry