reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
Mam pytanko, czy komuś na początku ciąży (u mnie 5 tydz) dokuczał ból krzyża? Ja do tej pory miewałam tylko przed okresem lub gdy się napracowałam, a teraz codziennie męczy mnie od kilku dni ehh...
 
Mam pytanko, czy komuś na początku ciąży (u mnie 5 tydz) dokuczał ból krzyża? Ja do tej pory miewałam tylko przed okresem lub gdy się napracowałam, a teraz codziennie męczy mnie od kilku dni ehh...
Tak ja mam takie bóle. I spać nie mogę w żadnej pozycji, bo się wręcz nie da.
 
Witam się i ja 😁. Termin na 2.12 . To moja 3 ciąża. W domu córka 7 lat i synek 8 miesięcy 😁. Ta ciąża
Witam się i ja 😁. Termin na 2.12 . To moja 3 ciąża. W domu córka 7 lat i synek 8 miesięcy 😁. Ta ciąża to oczywiście zaskoczenie 🤣
ooooo witamy tez mam 9 miesięczna córkę na pokładzie i teraz termin na 5 grudnia😊 U nas tez była to niespodzianka 🙃
 
Mam pytanko, czy komuś na początku ciąży (u mnie 5 tydz) dokuczał ból krzyża? Ja do tej pory miewałam tylko przed okresem lub gdy się napracowałam, a teraz codziennie męczy mnie od kilku dni ehh...
Mi też właśnie dokucza ból krzyża. Choć w sumie nie wiem.czy to objaw ciąży czy od noszenia wy na.na rękach😁
 
reklama
Do góry