reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Właśnie dziewczyny jak z lekarzem? W poprzedniej ciąży byłam w 6tyg. i serduszka nie było. Musiałam przyjsc za 2 tyg i w 8 już ładnie biło. No i chyba teraz tez sie tak umowie na 8, 9 tydzień.
Ja byłam teraz już w 4 z powodu problemów z tarczyca a lekarz kazał przyjść w 7 tygodniu bo mówił że już będzie serduszko 🥰
 
reklama
Cześć grudniowe mamuśki,

Myślałam, że to jeszcze za wcześnie na szukanie mamuś, które rodzą w grudniu :D Bardzo mnie ucieszyło, jak zobaczyłam tę grupę i taką ilość wpisów.
Test wykonałam 1 kwietnia i do tej pory nie mogę uwierzyć. Jestem szczerze zdziwiona taką ilością objawów w tak wczesnej fazie. Migreny, mdłości, mega senność, nagłe zachcianki, wyostrzone powonienie, bezsenność w nocy - coś niesamowitego 😂 Jutro mam wizytę u ginekologa i trochę obawiam się tego co powie. Ze względu na nadżerkę zalecił mi wcześniejsze jej usunięcie, a tu niespodzianka. Staram się myśleć pozytywnie.
Cieszę się, że będziemy mogły wzajemnie się tu wspierać i wymieniać swoimi doświadczeniami.
Spokojnego dnia dla Was Wszystkich :)
 
Cześć grudniowe mamuśki,

Myślałam, że to jeszcze za wcześnie na szukanie mamuś, które rodzą w grudniu :D Bardzo mnie ucieszyło, jak zobaczyłam tę grupę i taką ilość wpisów.
Test wykonałam 1 kwietnia i do tej pory nie mogę uwierzyć. Jestem szczerze zdziwiona taką ilością objawów w tak wczesnej fazie. Migreny, mdłości, mega senność, nagłe zachcianki, wyostrzone powonienie, bezsenność w nocy - coś niesamowitego 😂 Jutro mam wizytę u ginekologa i trochę obawiam się tego co powie. Ze względu na nadżerkę zalecił mi wcześniejsze jej usunięcie, a tu niespodzianka. Staram się myśleć pozytywnie.
Cieszę się, że będziemy mogły wzajemnie się tu wspierać i wymieniać swoimi doświadczeniami.
Spokojnego dnia dla Was Wszystkich :)
no to witamy na pokładzie i oby jak najwiecej dobrych wieści 🥰🥰🙃😉
 
Cześć grudniowe mamuśki,

Myślałam, że to jeszcze za wcześnie na szukanie mamuś, które rodzą w grudniu :D Bardzo mnie ucieszyło, jak zobaczyłam tę grupę i taką ilość wpisów.
Test wykonałam 1 kwietnia i do tej pory nie mogę uwierzyć. Jestem szczerze zdziwiona taką ilością objawów w tak wczesnej fazie. Migreny, mdłości, mega senność, nagłe zachcianki, wyostrzone powonienie, bezsenność w nocy - coś niesamowitego 😂 Jutro mam wizytę u ginekologa i trochę obawiam się tego co powie. Ze względu na nadżerkę zalecił mi wcześniejsze jej usunięcie, a tu niespodzianka. Staram się myśleć pozytywnie.
Cieszę się, że będziemy mogły wzajemnie się tu wspierać i wymieniać swoimi doświadczeniami.
Spokojnego dnia dla Was Wszystkich :)
Witamy!
Ja miałam nadżerkę w 1 ciąży. Nic się nie działo, a po ciąży zniknęła. Mialam mieć zamrażaną, no ale nie zdążyłam 😊 daj znać, co lekarz powie 😊
 
Cześć grudniowe mamuśki,

Myślałam, że to jeszcze za wcześnie na szukanie mamuś, które rodzą w grudniu :D Bardzo mnie ucieszyło, jak zobaczyłam tę grupę i taką ilość wpisów.
Test wykonałam 1 kwietnia i do tej pory nie mogę uwierzyć. Jestem szczerze zdziwiona taką ilością objawów w tak wczesnej fazie. Migreny, mdłości, mega senność, nagłe zachcianki, wyostrzone powonienie, bezsenność w nocy - coś niesamowitego 😂 Jutro mam wizytę u ginekologa i trochę obawiam się tego co powie. Ze względu na nadżerkę zalecił mi wcześniejsze jej usunięcie, a tu niespodzianka. Staram się myśleć pozytywnie.
Cieszę się, że będziemy mogły wzajemnie się tu wspierać i wymieniać swoimi doświadczeniami.
Spokojnego dnia dla Was Wszystkich :)
Witaj! Gratuluję! ja także miałam mieć usuwana nadżerkę a tu niespodzianka w postaci dwóch kresek lekarz mnie już uspokoił że wszystko ok trzymam kciuki również za Ciebie ☺️
 
Ja z okolic Rybnika, CC w Esculapie wspominam mega pozytywnie, mam nadzieję że od 2013 nic się na gorsze nie zmieniło. Mialaś SN czy CC, jak twoje wrażenia?
Bardzo dobrze wspominam, cc miałam, koleżanka w tamtym roku tam rodziła też bardzo zadowolona więc chyba nic oprócz ceny się nie zmieniło 🤣
 
Gratuluję dziewczyny! :-)
Ja dziś obudziłam się o 4 nad ranem, bo byłam głodna. W ogóle tak mam, że w nocy średnio umiem spać, a popołudniu mogę spać i spać.
 
reklama
Do góry