reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
Cześć dziewczyny ,wg aplikacji termin na 11 grudzień i 5+6 tydzień ciąży 🙂 zdjęcie testów dzień po dniu 😁 na becie nie byłam. W listopadzie poroniłam poprzednia ciąże i teraz żyje trochę w stresie czy tym razem się uda . Kiedy proponujecie wizytę u lekarza ?
Hej! Przybij piątkę :) tez mam na 11. Gratulacje 😘 Ja miałam lekarza na jutro, ale za szybko przekladam na za 2 tygodnie. :)
 
Może to głupie pytanie, ale USG prenatalne to nie jest to samo co standardowe USG podczas wizyty ciężarnej u lekarza?
Nie. Pierwsze usg prenatalne należy wykonać na początku ciąży, czyli między 11 a 14 tygodniem. Gdzie oceniana jest przezierności fałdu karkowego.
Kolejne jest Pomiędzy 18 a 23 tygodniem. Powinno się je wykonywać u lekarza który ma odpowiedni certyfikat FMF.
 
Jeszcze dwie sprawy babeczki! ❤️

1) Pokażcie swoje pierwsze USG i dajcie znać który tydz i dzień ciąży :D Chce się nacieszyć Waszym szczęściem ❤️
2) czy któraś z was walczyła może z Candidia albicios? niestety przyszły wyniki posiewu i mam infekcję a na początku ciąży to chyba słabo...
 
Jeszcze dwie sprawy babeczki! ❤️

1) Pokażcie swoje pierwsze USG i dajcie znać który tydz i dzień ciąży :D Chce się nacieszyć Waszym szczęściem ❤️
2) czy któraś z was walczyła może z Candidia albicios? niestety przyszły wyniki posiewu i mam infekcję a na początku ciąży to chyba słabo...

Ja mam zdjęcie na 45 stronie cofnij sobie ☺️☺️
 
Jeszcze dwie sprawy babeczki! [emoji3590]

1) Pokażcie swoje pierwsze USG i dajcie znać który tydz i dzień ciąży :D Chce się nacieszyć Waszym szczęściem [emoji3590]
2) czy któraś z was walczyła może z Candidia albicios? niestety przyszły wyniki posiewu i mam infekcję a na początku ciąży to chyba słabo...
Ja mam infekcje, posiewu nie robiłam, ale objawy wskazują na infekcje grzybiczą. Na zalecenie ginekologa stosuje Nystatynę
 
reklama
Ja mam infekcje, posiewu nie robiłam, ale objawy wskazują na infekcje grzybiczą. Na zalecenie ginekologa stosuje Nystatynę
akurat ja miałam jeszcze posiew przed planowaną miesiączką i cieszę się że szybko będę mogła leczyć bo szczerze to nawet objawów infekcji nie mam... bardziej skłoniło mnie to, że u partnera pojawiła się jakaś wysypka
 
Do góry