reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
Jeśli dobrze zrozumiał ginekologa to dopiero zarodek ,aplikacja pokazała mi ze to szósty tydzień kiedy byłam na wizycie ,jednak ginekolog powiedział ze to młodsza ciąża ,musiała przesunąć mi się owulacja i teraz wychodzi mi ze 5+2 czyli u ginekologa byłam końcówka 4 tyg
 
Przeżyłam coś bardzo dziwnego, wcześniej pisałam Wam o tych bólach jajnika i ciągnięciu w pachwinach, po południu ten ból zaczął się mocniej nasilać, już miałam dzwonić po męża, może jechać na szpital i nagle poczułam w lewym boku uczucie takiego rozpierania, jakby mi ktoś balon w środku pompował, a później jakby ten balon pękł i cały ból minął, teraz nie czuję nic [emoji848]
 
A ja mam do Was pytanie czy wy też macie takie odczucie jak byście miały jakieś zapalenie pęcherza? Ja wczoraj i dziś rano miałam dokładnie tak jak przy zapaleniu pęcherza. A potem już spokój. nie wiem czy to normalne czy dzwonić do doktora.
Ja dziś w pracy na spotkaniu 4 godzinnym byłam 10 razy siusiu :D Mam mega parcie na pęcherz
 
Zrobiłam ten test który pokazuje tygodnie ciąży i wyszło mi 2-3. Czyli 4/5 tydzień tak ? To do lekarza w przyszłym tygodniu czy myślicie że jeszcze za wcześnie ?
 
reklama
Do góry