reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Dziewczyny,

Powiedzcie mi czy to jest Wasza pierwsza ciąża, czy może macie już dzieci? ;)
Jestem też bardzo ciekawa kiedy Wam wyskoczył brzuszek.. ja do super szczupłych nie należę, boje się za dużo przytyć i jestem też ciekawa kiedy będzie widać moją ciążę. To moja pierwsza ;)
W tym roku 33 lata, 2 ciąża, w domu niespełna 8 letni synek[emoji4] W pierwszej ciąży na starcie 50kg 164cm wzrostu, skończyło się na 69[emoji15] szybko to zgubiłam, w tej ciąży moze już nie być tak kolorowo, bo przemiana materii chyba nie ta sama, trzeba się będzie bardziej wysilić by to zrzucić, choć mam nadzieję że tych kilogramów nie uzbiera się aż tyle[emoji848] Brzuszka dluuuugo nie było widać
 
reklama
Ja byłam nastawiona na wakacyjne szaleństwo ,super figurę ,piękny wyglada i super zabawę ponieważ po wakacjach chciałam starać się o malucha [emoji23][emoji23]wiec plan był odpalić się na całego [emoji23][emoji23][emoji23]los mi pokrzyżował plany z czego się bardzo cieszę w te wakacje będę nadrabiała uśmiechem ze szczęścia [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
Super podejście! [emoji106]
 
Cześć dziewczyny, na wstępie gratuluję wszystkim przyszłym mamom. Czy przyjmiecie mnie do swojego zacnego grona? W tamtym tygodniu zrobiłam test ciążowy i ujrzałam 2 kreseczki. I jestem przerażona, bo w tamtym roku miałam puste jajo płodowe, a później drugi raz poroniłam. Gdy spóźniał mi się okres, pomyślałam, że mam menopauzę, bo od jakiś 3 tygodni strasznie męczyła mnie straszna suchość w ustach. Mąż zaśmiał się, że pewnie mam menopauzę, weszłam w internet i oczywiście była to jedna z przyczyn suchości... Nie byłam jeszcze u lekarza. Umówiłam się dość późno, bo aż na początku maja. Stwierdziłam, że w poprzedniej ciąży biegałam co tydzień do lekarza i robiłam mnóstwo badań a i tak nic to nie dało. W ogóle nie rozmawiamy z mężem o ciąży, żeby w razie najgorszego, mniej cierpieć, choć nie wiem czy da się mniej...
Pozdrawiam Was serdecznie i życzę wszystkim szczęśliwego rozwiązania.
Hej, jak przeczytałam to co napisałaś że nie rozmawiasz z mężem o ciąży to sytuacja taka sama jak u mnie. We wrześniu poroniłam i tak bardzo było mi przykro że teraz boję się cieszyć żeby nie cierpieć. I tak sobie czekamy w ciszy na 28 kwietnia na serduszko ❤️
 
Moja trzecia ciąża, pierwsza ma 8 lat, druga biochemiczna. W pierwszej zero objawów, teraz też tylko piersi bolą i trochę ciągnie brzuch. W pierwszej ciąży brzuch pokazał się dopiero w 6 miesiącu. Nie należę do chudych, w pierwszej ciąży startowałam z 60kg i dobiłam do 82kg, teraz ważę 73kg przy wzroście 164cm 🤣 więc boje się że osiągnę magiczne 100🤣
Ja ważę 75kg przy wzroście 168 i też bardzo się boję że dobije 100 :( przez koronawirusa i siedzenie w domu bardzo dużo przytyłam, zero i teraz powrót do pracy, miałam się ostro wziąć za siebie i niespodzianka. Dzidzia ;)
 
Ja ważę 75kg przy wzroście 168 i też bardzo się boję że dobije 100 :( przez koronawirusa i siedzenie w domu bardzo dużo przytyłam, zero i teraz powrót do pracy, miałam się ostro wziąć za siebie i niespodzianka. Dzidzia ;)
Ja myśle ze te moje dodatkowe kg pomogły mi w zajściu 😊tak miało może być 😊weźmiemy się wszystkie razem od nowego roku 😂jesteśmy w ciąży każdy nam to wybaczy ja sobie z pewność 😊głowa do gór
 
reklama
Cześć dziewczyny! Ja po wizycie 😃 serduszko jest ❤️ 3 cm szczęścia już 🤩 ale nagle się zrobiło z 6+5 na 6+3, wiec to chyba będzie tak skakać na początku 😅 wszystko jest dobrze na szczęście i mam nadzieje, ze tak zostanie! Następna wizyta za 4 tygodnie - nie wiem jak dotrwam 😁
Aż 3cm 😱 bardzo szybko rośnie. Mój w tym samym dniu miał 0,5cm🤣🤣🤣
 
Do góry