reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Dziewczyny ile.bysmy nie przytyly wszystko się da zrzucić ja w 6miesiecy Zgubiłam te 20 kg. Najważniejsze żeby nasze fasolki zdrowo rosly😁😁😁😁
Ja byłam nastawiona na wakacyjne szaleństwo ,super figurę ,piękny wyglada i super zabawę ponieważ po wakacjach chciałam starać się o malucha 😂😂wiec plan był odpalić się na całego 😂😂😂los mi pokrzyżował plany z czego się bardzo cieszę w te wakacje będę nadrabiała uśmiechem ze szczęścia 😂😂😂😂
 
reklama
Dziewczyny,

Powiedzcie mi czy to jest Wasza pierwsza ciąża, czy może macie już dzieci? ;)
Jestem też bardzo ciekawa kiedy Wam wyskoczył brzuszek.. ja do super szczupłych nie należę, boje się za dużo przytyć i jestem też ciekawa kiedy będzie widać moją ciążę. To moja pierwsza ;)
Moja trzecia ciąża, pierwsza ma 8 lat, druga biochemiczna. W pierwszej zero objawów, teraz też tylko piersi bolą i trochę ciągnie brzuch. W pierwszej ciąży brzuch pokazał się dopiero w 6 miesiącu. Nie należę do chudych, w pierwszej ciąży startowałam z 60kg i dobiłam do 82kg, teraz ważę 73kg przy wzroście 164cm 🤣 więc boje się że osiągnę magiczne 100🤣
 
Moja trzecia ciąża, pierwsza ma 8 lat, druga biochemiczna. W pierwszej zero objawów, teraz też tylko piersi bolą i trochę ciągnie brzuch. W pierwszej ciąży brzuch pokazał się dopiero w 6 miesiącu. Nie należę do chudych, w pierwszej ciąży startowałam z 60kg i dobiłam do 82kg, teraz ważę 73kg przy wzroście 164cm 🤣 więc boje się że osiągnę magiczne 100🤣
To startujemy podobnie 🙈
 
reklama
Do góry